SK Převýšov – FK Admira Praha 4 : 2 (0:0)

Do Převýšova jsme jeli s odhodláním přetrhnou šňůru porážek z venku a konečně bodovat. Mužstvo bylo posíleno čtyřmi slávisty : Tusjakem, Šimečkem, Vyhnalem a Vošahlíkem. V sestavě chyběl Martinic, který byl vyloučen v minulém utkání. Na měkkém hřišti za drobného deště byla hra narušena ještě silným větrem, který dělal oběma mužstvům velké potíže při zpracování míče. První poločas byl vyrovnaný, obě mužstva měla několik šancí ke vstřelení branky. Byli jsme to my, kdo zahájil skóre utkání v 47. minutě, když přihrávku Zahálky zpracoval hlavou Majer a skvěle zavěsil. Bohužel jsme se radovali jen minutu, když domácí vsítili vyrovnávací branku svým nejlepším hráčem Jarkovským. V 59. minutě byl vyloučen domácí brankář Zavřel, když vyběhl mimo pokutové území, kde byl později než náš Mošna, kterého srazil na zem. Domácí šli do deseti ale rozhodně nezačali bránit nerozhodný výsledek. Naopak naše opětné zaváhání v pokutovém území vyřešil rozhodčí nařízením pokutového kopu, který proměnil opět Jarkovský, když náš brankář Víšek sice vystihl správnou stranu ale brance nezabránil. V 73. minutě opět naši chybu u branky potrestal Urbanec a na 4:1 pak v 78. minutě přímo z rohu skóroval Kopáč. Nám se podařilo skóre zkorigovat až v nastaveném čase, když pěkně zahraný trestný kop Zahálky dorážel do branky hostí Vyhnal.

Sestava: Víšek – Herc, Brůžek (75. minutě Petr), Vosický, Tusjak- Majer (80. minuta Čmejla), Šimeček (80 minutě Snop), Mošna , Zahálka. Vošahlík, Vyhnal. Utkání přihlíželo 150 diváků.

Naši střelci po druhém jarním utkání:

6 – Vosický (5 doma + 1 venku), Mošna (5 + 1)

3 – Kurek (3 + 0)

1 – Majer (0 + 1), Vyhnal (0 + 1), Birma (0 + 1), Petr (1 + 0), Veselý (1 + 0), Martinic (1 + 0), Fenin (1 + 0), Čonka (1 + 0), Paťha (1 + 0).

Foto a video Michal Jalovec