Po jalové první půli přišla gólová čtvrthodinka SK Zbraslav – Admira Praha B 0:3 (0:0)

Už to chtělo vyhrát, protože teď nás čeká v Hovorčovické ulici lídr tabulky Sokol Královice! A povedlo se. Domácí bojují o záchranu v Pražském přeboru, ale na náš tým, posílený několika třetiligovými hráči, nestačili. V první půli sice gól nepadl, ovšem po změně stran přišla čtvrthodinka, kdy „tam padly tři kusy“. Trefili se, vesměs po pohledných útočných akcích, postupně Lukáš Němec, Šindelář a Kurek.

Domácí nebyli vpředu příliš nebezpeční, naše defenziva udržela čisté konto.

Trenér Robert Rambousek měl z výhry radost: „Na hřišti zachraňujícího se týmu se hraje vždycky špatně, proto jsme byli obezřetní. Konečně jsme dali góly. V první půli byly šance na obou stranách, my jsme soupeře pustili do několika nebezpečných situací, sami jsme taky mohli skórovat, ale stav 0:0 se nezměnil. Do druhé půle jsme přeskupili sestavu. Na stopera šel ke Komínkovi Jackl, Dominik Němec hrál středopolaře, střídající Jedlička oživil křídelní hru. Tři pohledné akce jsme zakončili gólově. Pomohl nám s chutí hrající Kurek, taky Konečný ve středu pole, vpředu byl docela vidět Šindelář. Celkově zahrál solidně celý tým. Příště k nám přijedou Královice. Už se na ně těšíme, může to být pěkný mač. Vyhráli jsme venku, jsme dobře naladění a zkusíme mužstvo, které jasně vede přeborovou tabulku o osm bodů, porazit!“

Admira B: Jungr – Tůma, D. Němec, Komínek, L. Němec – Kurek, Konečný, Jackl, Štefan – Mustedanagič, Šindelář.

Střídání: za Štefana ještě v první půli Jedlička, ve druhé půli za Mustedanagiče Kvapil, za Tůmu uzdravený Kocinger, za D. Němce Berger a za Šindeláře Štochl.

Ostatní výsledky kola a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Naši střelci po jednadvaceti utkáních

6 – Ondrůšek (3 doma + 3 venku);

5 – Štefan (2 doma + 3 venku);

4 – Mustedanagič (0 doma + 4 venku), Šindelář (0+4), Jakub Michálek (1+3);

3 – Dominik Němec (1+2), Jackl (3+ 0);

2 – Beníšek (0+2), Lukáš Němec (1+1), Kocinger (1+1), Jedlička (1+1), Petr (2+0);

1 – Kurek (0+1), Kvapil (1+0), Birma (1+0).

V dalším kole hostíme lídra tabulky Sokol Královice. Na jeho trávě jsme na podzim senzačně vyhráli 4:2 a bylo to první historické vítězství B-týmu Admiry v Pražském přeboru na cizím hřišti.

Hraje se na Velikonoční pondělí od 17.00. Tak kdopak dostane fotbalovou pomlázkovou nadílku?