Už čtvrtá jarní porážka doma… Admira B – FC Přední Kopanina 0:3 (0:1)

Nechce se věřit, leč je to tak. Na jaře jsme doma prohráli všechna utkání. S Čafkou, s Libuší, s Královicemi a teď i se zachraňující se Přední Kopaninou. Co k tomu dodat? Něco je špatně, něco se musí změnit.

V zápase s Přední Kopaninou jsme byli ve všech herních činnostech horší, což nás nemile překvapilo. Popravdě řečeno, kdybychom prohráli 0:6, nikdo z těch, kteří se přišli v neděli navečer podívat na Hovorčovickou, by se nemohl příliš podivovat. Je pravda, že jsme nastřelili jednou břevno, hosté ovšem trefili dvě tyče a kromě toho spálili další až neuvěřitelné tutovky. Jejich nejlepším hráčem byl útočník Dominik Santler, kterého naše obrana prostě nedokázala uhlídat. Spojení dvou exligových Tomášů – Poláčka a Pešíra – bylo také vražedné, ve středu pole nás očividně přehrávali a jejich zásluhou se rodily kopaninské šance. Navíc jsme zbytečným faulem darovali hostům pokutový kop, kterým nepohrdli a pečetili svou výhru…

Dovršením všeho zlého byla srážka spoluhráčů Mustedanagiče s Lukášem Němcem těsně před koncem, po které posledně jmenovaný musel odstoupit s nepříjemně naraženým kolenem.

Branky: 11. min. – Santler podél vybíhajícího Jungra na 0:1, 49. min. – opět Santler, nikým nehlídaný, zvýšil na 0:2, 74. min. – po faulu L. Němce Pešír z penalty neomylně na 0:3.

Rozhodčí Flimmel – David, Petřík.

Žluté karty: 2:2 (39. Lupínek, 80. Ondrůšek – 56. Novák, 80. Čihák).

Admira B: Jungr – Jackl, Komínek, D. Němec (42. Berger), L. Němec – Tůma (58. Beníšek), Lupínek (80. Jedlička), Kocinger (70. Mustedanagič), Ondrůšek – Šindelář (46. Kvapil), Petr.

Jak to viděl trenér Admiry B Robert Rambousek: „Špatné, špatné… Kluci jsou z dnešního výkonu skleslí, já taky. V obraně jsme nestíhali, nepřistupovali jsme včas k protihráčům, nedokázali jsme tvořit hru, dopředu jsme nebyli nebezpeční. Hráli jsme vlažně. Po přestávce, kdy ještě byla šance něco s výsledkem udělat, jsme nechali soupeře vstřelit rychle druhý gól. A pak jsme mu zbytečným faulem doslova darovali penaltu. S takovým výkonem bychom prohráli i s týmem z 1. A třídy… Tím nesnižuji hru Přední Kopaniny. Prezentovala se u nás dobře a vyhrála zaslouženě. My se teď musíme pokusit napravit dnešek v Radotíně. Tam budeme hrát i o své dobré jméno, které ještě pořád máme.“

Ostatní výsledky kola a tabulka: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

V dalším kole jedeme do Radotína. Na podzim jsme s tímto soupeřem doma remizovali 1:1. Hrát se bude v sobotu 10. května, výkop v 10.45.