První jarní výhra doma, odnesl to Motorlet FK Admira Praha B – SK Motorlet Praha B 2:1 (2:0)

Čafka, Libuš, Královice, Kopanina – tyto čtyři týmy dokonale vyloupily naši tvrz na hřišti ZŠ Hovorčovická. Až páté jarní domácí utkání nám přineslo tři body. Chtělo by se říci „zaplaťpánbůh“… Naše branky zařídili v úvodu padáčkem z dálky Lupínek a poté po akci Petra zblízka Kocinger.

Hodně pomohli hráči z A-týmu, kteří náš tým posílili – zadní řady drželi Jungr, Brůžek, Komínek i Mamurov, vpředu se fotbalově „pral“ Petr, a i když branku nedal, vázal na sebe po celou dobu obránce hostí. Jediný inkasovaný gól padá na hlavu nekoncentrovanosti zadáků, kteří si nepohlídali standardku. A tak jsme se nakonec museli po celý druhý poločas obávat o vítězství. Naštěstí do žádné další vážné šance naše obrana hosty z Jinonic už nepustila.

„Tentokrát jsem spokojen, kluci moc chtěli vyhrát a všichni jsme za výhrou šli. Až na dvě nebezpečné situace jsme zvládli všechny útoky Motorletu, jednou jsme bohužel inkasovali, když jsme si nepohlídali zadní tyč. Vyhráli jsme ale zaslouženě, měli jsme určitě víc šancí, Dominik Němec nastřelili břevno, Kocinger hlavičkoval z loženky těsně vedle. Důležité tři body!“ těšilo trenéra Roberta Rambouska.

Admira B: Jungr – Mamurov, Komínek, Brůžek, L. Němec (76. D. Němec) – Ondrůšek (85. Jedlička), Lupínek, Kocinger, Jackl (72. Berger) – Petr (90. Tůma), Mustedanagič (55. Šindelář).

Branky: 16. Lupínek, 40. Kocinger – 46. Svoboda.

ŽK: Mamurov – Fischer.

Rozhodčí: Tomšů – Hurych, Rod.

Diváci: 50

Naši střelci po šestadvaceti utkáních

7 – Ondrůšek (3 doma + 4 venku);

5 – Štefan (2 doma + 3 venku), Mustedanagič (1 doma + 4 venku);

4 – Šindelář (0+4), Jakub Michálek (1+3), Kocinger (2+2);

3 – Dominik Němec (1+2), Jackl (3+0);

2 – Beníšek (0+2), Lukáš Němec (1+1), Jedlička (1+1), Petr (2+0);

1 – Kurek (0+1), Kvapil (1+0), Lupínek (1+0), Birma (1+0).

Ostatní výsledky kola a tabulka: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

V dalším kole nás čeká mimořádně důležitý zápas – derby na Meteoru. Jeho béčko jsme doma zdolali 3:1. Hrát se bude v neděli 25. května ve 14.00 na Štěpničné.