Se střížkovskou Bohemkou doma jen plichta… Admira Praha B – Bohemians Praha B 0:0

Do 25. minuty existovalo na hřišti v Hovorčovické jen jedno mužstvo – Admira. Už ve 4. minutě pálil z přímého kopu Šindelář. Razantně, přesně. Jenže gólman hostí Horejš vytáhl jeho jedovku konečky prstů – na břevno… Ve 12. minutě jsme rozpoutali ve vápně bouřku, hřmělo, brankář Horejš a vzápětí i jeden z beků zachraňovali na brankové čáře. Gólově však neuhodilo. Ve 22. minutě poslal Ondrůšek do loženky Šindeláře. Opět bohužel – zase ho vychytal Horejš…

Komplikací pro hosty bylo zranění a odstoupení jejich záložníka Vlkanovy po nezaviněném střetu s naším Jacklem.

Nezužitkovaný nápor nás hodně mrzel, protože v poslední dvacetiminutovce první půle hosté zvolna vyrovnávali poměr sil na trávníku, i když šanci před naší brankou si nevytvořili.

Po přestávce jako by přišel na plac jiný tým. Střížkovští převzali iniciativu, pochopili, že v Hovorčovické nemusejí prohrát, ani pouze remizovat, a šli tvrdě za vstřelením gólu. Náš tlak z úvodu zápasu byl zapomenut. Převahu získali hosté. Už ve 47. minutě vykopával Ondrůšek z lajny v jasné gólovce týmu Bohemians Praha B. Poslední naše příležitost se urodila v 52. minutě, kdy z Jacklova přímého kopu přesně hlavičkoval Mustedanagič. Avšak střížkovské mužstvo opět podržel gólman Horejš. Vytáhl Ajdinovu hlavičku na roh.

Pak už hráli hlavně hosté. Na štěstí pro nás jim citelně ve středu pole chyběl zraněný Vlkanova.

V 73. minutě pálil Klement a trefil břevno (s pomocí Jungrových rukavic).

V 79. minutě přestřelil naši branku v dobré šanci Coimbra. Je to dobrý fotbalista, jen kdyby se při každém kontaktu se soupeřem nedožadoval odpískání faulu…

Buďme upřímní – když zadul sudí Multerer do píšťalky naposledy, museli jsme uvítat aspoň zisk bodíku. V boji o definitivní záchranu je to málo, ale aspoň něco.

Admira B: Jungr – Kvapil, Komínek, Jackl, L. Němec (D. Němec) – Ondrůšek, Lupínek, Berger, Šindelář (57. Jedlička) – Štefan (74. Tůma), Mustedanagič (85. Másílko).

„Nebe a dudy, noc a den. První poločas za naší strany den, druhý noc,“ hodnotil po zápase trenér našeho mužstva Robert Rambousek. „V první půli jsme byli o poznání lepší, nedali jsme tři stoprocentní gólovky, ve druhé byli lepší hosté. Dali jsme jim příležitost a oni chytili šanci za pačesy. Naše horší fyzička nebyla příčinou změny obrazu, i když někteří naši hráči možná odpadávali. Chyběla nám herní kvalita. Soupeř do nás šlapal, nutil nás k chybám. Ještěže nás podržel gólman Jungr, který taky chytil tři góly. Počítal jsem se třemi body, musíme přijmout aspoň jeden,“ dodal Robert Rambousek.

Rozhodčí Multerer – Váša, Stěhule.

Diváků: 60.

  • Ostatní výsledky kola a tabulka:
  • http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

V příštím kole jedeme na Uhelné sklady, se kterými jsme doma na podzim plichtili 1:1. Hraje se v neděli 8. června od 17.00.