Plichta na „Uhelkách“, bylo i na víc! Uhelné sklady Praha – FK Admira Praha 0:0

Hrálo se za úmorného „afrického“ vedra, dvakrát nařídil sudí „pitnou přestávku“.

V první půli jsme měli optickou převahu, tlačili jsme se do vápna, soupeř naopak hrozil z brejků. Byly šance, Kurek přehodil brankáře, bohužel ale i břevno. Dobrým průnikem se blýskl Ondrůšek, Petrovu bombu vyrazil gólman domácích na roh. „Uhlíři“ zahrozili rychlým výpadem do naší obrany, jejich hráč naštěstí přestřelil břevno.

Ve druhé půli už v ohromném vedru docházely oběma týmům síly. V 65. minutě jsme vykombinovali akci po ose Kocinger – Petr – Kurek, která skončila gólovou střelou, ovšem asistent rozhodčího viděl a mával ofsajd… Zdálo se, že US braly plichtu, a my nakonec taky, když přímý kop domácích prosvištěl těsně nad břevnem naší branky.

Bohužel, „gól jistoty“ jsme vstřelit nedokázali, i když vpředu operoval třetiligový útok Kurek – Petr… A tak definitivní záchranu přinese až případná výhra doma v posledním kole. Pak bychom se už nemuseli ohlížet na nikoho a na nic.

„Bod získaný na hřišti favorita v obrovském horku bereme, i když jsme mohli vyhrát. V sobotu nás čeká klíčový zápas sezony, v Hovorčovické ulici hostíme Třeboradice. Pořád ještě nemáme stoprocentní jistotu záchrany,“ říkal po zápase trenér Admiry B Robert Rambousek.

Admira B: Jungr – Kvapil, Komínek, D. Němec, Jackl – Ondrůšek, Kocinger, Lupínek ©, Šindelář – Petr, Kurek.

Střídání: za Šindeláře Berger, za D. Němce Tůma, za Petra ke konci Jedlička.

  • Ostatní výsledky a tabulka:
  • http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Poslední zápas sezony sehrajeme doma s Třeboradicemi. Hrát se bude v sobotu 14. června od 17.00 na hřišti ZŠ Hovorčovická.