Turnaj Počátky : Admira – Vlašim 1 : 3 Admira – Táborsko 1 : 0

 sobotu 12/7 se naše A mužstvo zúčastnilo 60. ročníku Křišťálového poháru v Počátkách na Vysočině. Kromě našeho mužstva zde startovaly ještě 3 kluby hrající FNL (II. liga) – loňský vítěz turnaje FC MAS Táborsko, dále pak Graffin Vlašim a FK Pardubice.

V prvním utkání turnaje jsme nastoupili proti pozdějšímu vítězi celého turnaje Vlašimi a prohráli jsme 1:3, střelcem naší branky byl Konečný. Ve druhém utkání pak zvítězili borci Pardubic nad Táborskem 1:0.

V utkání o 3. místo jsme zvítězili (i když trochu se štěstím) nad Táborskem 1:0, jedinou branku utkání vsítil náš Vosický. Za Admiru nastoupili v obou utkáních tito hráči:

Pávek (na zkoušce ze Sparty), Jungr – Mamurov, Herc, Vosický, Martinic, Paťha, Chlapec (na zkoušce) – Majer, Snop, Čmejla, Zahálka, Konečný, Zolotuchin (na jaře hrál za dorost Admiry), Hergesell (na zkoušce) – Petr, Liška (Slavia), Lukavec (na zkoušce)

Další utkání je na pořadu ve středu 16/7 od 18.00 hod. s juniorkou Sparty (hrát se bude v areálu TC na Strahově). Ve čtvrtek ráno pak odjíždí A mužstvo Admiry do Humpolce na krátké soustředění, kde nás v sobotu odpoledne od 16.00 hod. čeká další utkání proti domácímu FK Humpolec. A hned v neděli 20/7 od 17.00 hod. nastoupí Admira proti nováčkovi ČFL Slavii Louňovice (trenérem je náš bývalý trenér Karel Jeřábek), hrát se bude na hřišti ve Vyžlovce.