Neděle 20. července 2014, Vyžlovka Slavia Louňovice – FK Admira Praha 2:0 (1:0)

Sestava Admiry:
Pávek (Jungr) – Herc (Mamurov), Martinic, Vosický, Paťha – Hergesell (Liška), Snop (Berger), Konečný (Zolotuchin), Zahálka – Paprčiak (Kurek), Liška (Petr)

Na závěr domácího soustředění (na poslední chvíli byl Humpolec z důvodu časové zaneprázdněnosti části hráčů zrušen), které probíhalo v Ďáblicích a na Hovorčovické a kdy ještě v neděli dopoledne proběhl v tropických podmínkách poslední trénink, jsme nastoupili na hřišti ve Vyžlovce proti nováčkovi ČFL z Louňovic.

Utkání se nám moc nepovedlo (a nebylo to jenom počasím) a po zásluze jsme prohráli. Soupeř měl v prvním poločase nejdříve 3 loženky, které ještě neproměnil, ze čtvrté už ale trestal…1:0! Druhý poločas byl už z naší strany o něco lepší, ale stejně jsme po chybě v samém závěru utkání ještě inkasovali i po druhé!

Ukázalo se, že pokud nejsme v základu kompletní, máme na hřišti problémy a v další části přípravy tak bude ještě dost na čem pracovat…otázkou zůstává, zda ještě stihneme do začátku ČFL nějak posílit, nebo zda se konečně projeví nějakým pozitivním způsobem spolupráce v rámci farmy Slavie…

Další příprava bude probíhat v domácích podmínkách (snad už opravdu doma – na našem stadionu) a v sobotu pak nastoupíme už do prvního „mistrovského“ utkání sezóny – začíná pohár České pošty, soupeřem nám bude pořád divizní vokovická Aritma, která na penalty porazila Baník Souš. Začátek utkání v 10.15 hodin na hřišti S.Zbuzany okr.Praha-západ. V případě postupu do dalšího kola by pak mohl k nám přijet druholigový Sokolov…