Mamut do toho praštil – velká admirácká gratulace!!!

Náš řízný bek Jirka Mamurov, u fanoušků oblíbený Mamut, se rozhodl skoncovat s mládeneckým životem a vstoupil do stavu manželského. A to se slečnou Petrou Kafkovou.

Stalo se tak v sobotu 26. července a všichni admiráci i admiračky novomanželům přejí fungující vzájemnou spolupráci na manželském hřišti, společný tah na branku a hlavně přesnou životní trefu.

Petro a Jirko, gratulujeme!!!

Začíná sezona 2014/2015

V historii Admiry je to poprvé, co náš klub bude hrát v nejvyšších sférách amatérské kopané na celé řadě front. To tu opravdu ještě nebylo.

A-mužstvo načíná druhý rok v nejvyšší amatérské soutěži – České fotbalové lize. Rezerva pak v nejvyšší pražské soutěži – přeboru Prahy.

Největší pokrok udělaly naše mládežnické celky, celkem 7 družstev FK Admira Praha bude startovat v ligových soutěžích. Pražské soutěže budou hrát pouze naše přípravky.

Dobře reprezentovat náš klub v řadě míst České republiky tak bude velmi náročné jak pro samotné hráče, tak i pro trenéry a funkcionáře. Časté cestování pak klade nárok také na finanční náklady.

Proto naším přáním je vzorná reprezentace našeho klubu, našich sponzorů a v neposlední řadě i Městské části Prahy 8. Zároveň, vážení příznivci kobyliského fotbalu, věříme ve Vaši podporu vyjádřenou jakoukoliv pomocí. Včetně návštěv na našich utkáních. Už předem děkujeme!

FK Admira Praha