Takhle už to dál nejde, musejí přijít změny FC Tempo – FK Admira Praha B 3:1 (1:0)

Domácího gólmana Varechu, který před časem chytal za náš A-dorost, překonal jen Mustedanagič, ovšem to už jsme prohrávali o tři góly. Absenci Jackla (vyloučení, stop na tři zápasy) a L. Němce (pracovní povinnosti) jsme nedokázali v obraně nahradit. Tempo, nováček Pražského přeboru, se touto výhrou vyšvihl do čela tabulky. Po Jacklovi máme dalšího vyloučeného, a sice Kurčíka. Půl hodiny jsme tedy dohrávali v deseti. Dvě červené karty ve třech zápasech – špatná vizitka!

Branky: 21. a 53. Nwogu, 48. P. Geissler – 85. Mustedanagič.

ŽK: 49. Kolinský (Tempo).

ČK: 60. Kurčík (Admira B).

Rozhodčí: Tereba – Stěhule, Gunitš.

Diváků: 100.

Admira B: Jungr – Štefan (75. Tůma), Lupínek, D. Němec (54. Kurčík), Hergesell – Káninský, Ondrůšek, Berger, Zolotuchin (46. Kvapil) – Šindelář (65. Soukup), Mustedanagič.

Jak to viděli trenéři

Libor Koller (Tempo): „Určitě spokojenost. Už třetí zápas jsme hráli s jiným složením v obraně. Pořád to nějak dáváme dohromady. Třináctý hráč vlastně přijel až na druhý poločas. Kluci mne svým výkonem mile překvapili.”

Robert Rambousek (Admira B): „Tentokrát to bylo opravdu hodně špatné. První poločas jsme si nechali dát laciný první gól. Pak jsme měli nějaké šance, ale bohužel jsme gól nedali. Hned po přestávce jsme domácím další hrubou chybou nabídli druhou branku. Pak i třetí. Příčina? Nedůraz ve vápně. Krutě se nám vymstilo doslova hloupé vyloučení Jackla v minulém zápase. A to bude chybět ještě dvakrát… Připravovali jsme se na černého útočníka domácích Nwogua, upozorňoval jsem na něj – a on nám dá dva góly! V našem dresu byl nejlepší Hergesell, který přišel z kádru áčka. Někteří kmenoví hráči zato naopak na přebor nejspíš nemají. Ti, co vykopali postup do 1.B., a pak i 1.A. třídy, si to nemyslí, ale realita je jiná. Přebor, to už je jiná úroveň. Takhle to dál nejde, budeme to muset rychle řešit.“

Ing. Ladislav Čadský, náš organizační pracovník a současně funkcionář PFS na úseku rozhodčích, nám řekl: „Domácí hráč byl rozhodčím Terebou správně napomenut žlutou kartou. Taky vyloučení našeho Kurčíka bylo správné. Jako admirák musím říci – bohužel…“

Naši střelci po třech zápasech:

2 – Mustedanagič (1 doma + 1 venku)

1 – Jackl (0 doma + 1 venku)

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: Meteor U-19 – Admira B, přípravný mač se uskuteční na Štěpničné ve středu 3. září v 18.30.

Příští mistrovské utkání: Admira B – Kolovraty, neděle 7. září, hřiště Hovorčovická, výkop v 17.00 hod. Půjde o souboj dvou mužstev, která dosud nebodovala. Pevně věříme, že tři body tentokrát zůstanou v Kobylisích.

S využitím informací webu www.fotbalpraha.cz připravil: – api-