Sobota 06.09.2014, 17:00 • Česká fotbalová liga • 5. kolo Jiskra Domažlice – FK Admira Praha 5:0 (2:0)

Branky: 24. Hrdlička, 33. Tafat, 70. Došlý, 82. Černý, 86. Špírek

Jiskra Domažlice: Ticháček – Vondráček, Tůma, Bauer, Bárta – Leitl, Braun, Mužík, Došlý – Hrdlička, Tafat
Náhradníci: Vojtko, Černý, Špírek, Hamerník, Růžička, Švihořík

FK Admira Praha: Pávek – Hochmeister (Herc), Martinic, Paťha, Mošna, Vosický, Kurek, Majer (Paprčiak), Sodoma, Zahálka (Zolotuchin), Liška
Náhradníci: Herc, Hergesell, Paprčiak, Zolotuchin, Jungr

Rozhodčí: Matějček – Machýček, Navrátilová

Sobotní výlet na západ Čech do města Chodů se dá těžko hodnotit jinak než jako propadák! Těžko říct, zda naši hráči byli myšlenkami spíše se spoluhráčem Matějem Čmejlou, který se právě v den utkání ženil (přejeme novomanželům, Pavlínce a Matějovi, hodně štěstí ve společném životě), anebo to bylo tím, že soupeř byl fotbalově o level výše…???
Přitom začátek utkání, až do první branky domácích ve 24. minutě, nevypadal z naší strany až tak špatně. Dalo by se dokonce říct, že jsme soupeře snad i přehrávali. Ale rychlé kontry domácích dávali tušit, že to postupem času bude pro nás složitější. A přesně to se stalo ve zmiňované 24. minutě – přišel rychlý útok domácích, první centr jsme ještě zvládli odehrát do autu, ale pak po vhození míče do hry jsme nezareagovali na pohyb soupeře a už to bylo…1:0! Druhá branka v prvním poločase pak už byla jenom vyvrcholením stupňujícího se tlaku domácích.
Začátek druhého poločasu mohl ještě vykřesat jiskérku naděje pro naše barvy (zkusili jsme opět po dvou předešlých vydařených vystoupeních v Domažlicích dresy červené). Hned po rozehrání poslal míč hlavou Jirka Kurek do břevna…no ale přišla opět 24. minuta, v tomto případě ale už poločasu druhého…no a pak se to už jenom sypalo!
Konečných 5:0 bylo nakonec možná ještě milosrdných.
Bez dlouhých řečí – opravdu naše nepovedené vystoupení a máme nad čím přemýšlet! Ale nutno poznamenat, že domácí hráli velmi dobře a první pozice v tabulce jim zatím asi patří právem.
Další utkání v ČFL nás teď čeká opět doma, v neděli 14/9 od 10.15 hod. – přijedou k nám cábelíci z FK Králův Dvůr.

Průběh utkání Domažlice – Admira a další info na:
http://www.onlajny.com/match/index/date/2014-09-06/id/115732
http://domazlicky.denik.cz/fotbal_region/fotbal-podzim-2014-5-kolo-cfl-souhrn.html