Jedním jediným slovem – ostuda! MFK Chrudim – FK Admira Praha 7:0 (5:0)

Sobota 4. 10. 2014, 10:15, Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim – Česká fotbalová liga, 9. kolo

Branky: 4. Holub, 14. Adámek, 19. Kopecký, 21. Kesner, 41. Kučera (pen.), 52. Drahoš, 64. Holub.

Karty: 35. Hrubý (ADM).

MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Drahoš, Radouš, Řezníček – Kesner (70. Nadrchal), Sixta, Kopecký (57. Dostálek) – Kučera (58. Vodrážka), Holub (76. Vladyka), Vácha.

Náhradníci: Vostradovský, Dostálek, Vodrážka, Vladyka, Nadrchal, Langr.

FK Admira Praha: Pávek – Herc, Hochmeister, Paťha (65. Zolotuchin), Mošna, Majer (82. Hergesell), Hrubý, Čmejla (46. Konečný), Sodoma (46. Paprčiak), Zahálka, Liška (46. Poništ).

Náhradníci: Jungr, Konečný, Hergesell, Poništ, Paprčiak, Zolotuchin.

Rozhodčí: Vrzal – Benedikt, Hrkal.

Diváci: 230

Utkání začínalo minutou ticha za zesnulého sponzora domácích pana Strouhala…a pak to začalo… K dění na hřišti už pak snad ani nemá smysl něco psát, protože z pohledu hostujícího mužstva to byl výkon opravdu žalostný a konečný výsledek tomu tak nějak asi i odpovídá. Domácí ovládli dění na hřišti opravdu pevnou rukou a hosté se za celé utkání vůbec k ničemu nedostali!

Omluvou nemůže být ani neúčast potrestaných Martinice a Vosického (za vyloučení v utkání s Viktorií Jirny)… Ti dva navíc budou chybět i v dalším utkání, které Admiru čeká v neděli 12. října proti Unionu 2013 (nováček ČFL). Tento tým vyhrál divizi C pod názvem Nová Paka. Domácí prostředí má v Novém Bydžově.

Další info k utkání v Chrudimi najdete v rubrice Přečetli jsme jinde.