Třetí výhra za sebou má „tenisovou podobu“ Admira B – Sokol Cholupice 6:0 (2:0)

Nováček z Cholupic je soupeř, který budí respekt. V neděli odpoledne na trávníku v Hovorčovické si napřed vypracoval dvě šance, ale naštěstí pro nás je nedal. Pak začala hrát naše parta, posílená o Jungra, Poništa, Herce, Hergesella a Paprčiaka z kádru A-týmu, ze kterého v závěru nastoupil i Zolotuchin. Konečný výsledek je pro hosty hodně krutý, nám ale zápas opravdu vyšel, a tak se zrodila vysoká výhra.

Tu samozřejmě nepřeceňujeme, další zápas ve Vršovicích bude hodně náročnou prověrkou, jak na tom mužstvo doopravdy je.

A vyjádření trenéra René Ollého pro náš klubový web: „Zaslechl jsem přímo z hloučku Cholupických, že si jedou pro tři body. Vyvíjelo se to ale docela jinak. To asi nečekali. Když jsme přebírali otěže zápasu a stříleli branky na 3:0, 4:0, 5:0, v těch chvílích i obránci útočili a pak se zase odpovědně vraceli. Nakonec jsme hostům nastříleli šest branek, ale další čtyři tutovky jsme nedali. Všichni naši kluci dřeli, a tak je těžké někoho vyzdvihovat. Velmi slušně zahráli áčkaři Hergesell, Poništ, Paprčiak a Herc. Brankáře Jungra Cholupice moc neprověřily. Cením si, že ze strany hráčů A-týmu pozoruji změnu v pohledu na béčko. Třeba Kurek přímo řekl, že by si docela zahrál. A to za sebou měl dopolední utkání áčka v ČFL. Ale nebylo nutné nasadit ho. Kluci z áčka pochopili, že když přijdou do kabiny B-týmu, nejsou oproti ostatním něco víc jen tím, že A-tým kope ČFL. Například Poništ se mi omluvil za svůj odfláknutý výkon na Hájích, takže jsme to smazali.

Že jsme teď udělali devět bodů ze tří zápasů? Rozhodně žádný důvod mít nos nahoře. Pořád před sebou máme plno práce na postupném odstraňování rezerv, o kterých všichni víme. Základem je pokora. Teď nás čekají zápasy s Vršovicemi a Kopaninou. Ty nám ukážou, na co opravdu máme.“

Branky: 29. a 49. Paprčiak, 35. a 66. Ondrůšek, 52. Hergesell, 79. Kocinger.

ŽK: 33. Ondrůšek – 54. Vršecký, 65. Srba.

Rozhodčí: Hlavnička – Tomšů, Opočenský.

Diváků: 60.

Admira B: Jungr – Káninský, Lupínek, Poništ, Herc – Štefan (70. Kurčík), Kocinger, Šindelář, Hergesell – Ondrůšek (74. Beníšek), Paprčiak (66. Zolotuchin). Trenér René Ollé.

Cholupice: Pajaziti – Vršecký (60. Sznapka), Jemelík, Srba, Bábovka (90. Špaček) – Neveršil, Pechar, Souček (36. Honka), Zelenka (43. Masner), Dombi (60. Gallo) – Janoušek. Trenér Rudolf Kahle.

Naši střelci po devíti zápasech:

6 – Ondrůšek (4 doma + 2 venku)

4 – Kocinger (2 + 2)

3 – Mustedanagič (2 + 1)

2 – Jackl (1 + 1), Šindelář (1 + 1), Paprčiak (2 + 0)

1 – Štefan (1 + 0), Hergesell (1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: Union Vršovice – Admira B, hraje se v sobotu 18. října, výkop v 10.30.

S využitím serveru www.fotbalpraha.cz připravil: -api-