Posílení Východočeši po dobrém výkonu brali tři body SK Převýšov – FK Admira Praha 2:0 (0:0)

Neděle 19. 10. 2014, 10:15, 11. kolo ČFL

Branky: 53. Prokeš, 89. Urbanec (vla.)

Karty: 29. Jarkovský (PRV), 32. Dvořák (PRV) – 10. Mošna (ADM)

SK Převýšov: Koubek – Jarkovský, Kotiš, Kouřil, Doležal, Urbanec, Prokeš, Sedláček, Špidlen, Dvořák, Rolko. Náhradníci: Jehlička – Černý, Labík, Kopáč, Novák, Bodlák, Kučera.

FK Admira Praha: Pávek – Hochmeister, Martinic, Paťha, Mošna, Kurek, Majer, Čmejla, Sodoma, Paprčiak, Zahálka. Náhradníci: Jungr – Liška, Zolotuchin, Hergesell, Konečný, Herc

Rozhodčí: Váňa – Myška, Matějček.

Diváci: 200

Převýšov proti nám nasadil čtyři hradecké prvoligové „farmáře“ Koubka, Rolka, Kotiše a Prokeše. Dvě ze svých šancí Východočeši dokázali proměnit, my jsme gól dát nedokázali. Nejblíže jsme k němu měli po lobu Paprčiaka, který ovšem mířil těsně vedle. Proto tři body zůstaly v Převýšově.

Jak to viděl trenér Admiry Jiří Tesař: „Utkání v Převýšově jsme bohužel výsledkově nezvládli, ovšem za předvedenou hru se nemusíme stydět. V prvním poločase jsme si vytvořili tři brankové příležitosti, ale výborný brankář Koubek nás vychytal. Soupeř si také nějaké příležitosti vypracoval, avšak dopadl úplně stejně jako my. A tak se odcházelo do šaten za nerozhodného výsledku, i když jsme byli po většinu lepším týmem.

Druhý poločas vypadal totožně, byli jsme aktivnější, měli jsme více šancí, ale po ztrátě míče ve středu hřiště jsme poslali soupeře do rychlého útoku, ze kterého se dokázal ujmout vedení 1:0. Ani přes velikou snahu našich hráčů jsme nedokázali vstřelit vyrovnávací gól, a při závěrečném vysunutí hry na čtyři útočníky jsme v 90. minutě inkasovali podruhé.

V tomto vyrovnaném zápase jsme dojeli na neproměňování jasných příležitostí, byl to přinejmenším remízový zápas. Hra našeho týmu byla dobrá, bohužel soupeř dokázal góly vstřelit, my ne, takže jsme odjeli z Převýšova bez bodů.“

V dalším kole přivítáme na domácí trávě nejbližšího souseda, letitého rivala z Libně – Meteor Praha VIII. Hostím se daří ještě hůře než nám, a proto bude tradičně prestižní zápas černobílých a zelenobílých barev o to důležitější!