Rozhodla produktivita – domácí proměňovali šance, my ne… TJ Slavia Louňovice – FK Admira Praha 3 : 0 (1 : 0)

Neděle 2. 11. 2014, 14:00 hodin, ČFL, 13. kolo.

Do Louňovic jsme přijeli se čtyřmi slávisty, brankářem Hrubešem (náš Pávek je zraněný), do pole pak s hráči Proškem, Kodrem a Petrem. Zde nás čekalo slunečné počasí a šikmá hrací plocha. V 1. poločase začali z kopce domácí. Vytvořili si trvalou převahu, které jsme statečně odolávali až do 32. minuty, kdy do pokutového území pronikl útočník Louňovic a stíhající Paťha ho stačil zastavil pouze faulem. Pokutový kop proměnil Micka.

Ve 2. poločase jsme hráli s kopce my, ale šance, které jsme si vypracovali, jsme bohužel neproměnili. Domácí využili v 77. minutě nedorozumění mezi naším Martinicem a brankářem Hrubešem, čehož využil mladý Jeřábek (syn trenéra Jeřábka, který u nás trénoval v letech 2011-13, kdy jsme působili v divizi) a dostal domácí do dvoubrankového vedení. V 90. minutě při naší velké šanci se míč odrazil opět k Jeřábkovi, který pak samostatně běžel na naši branku a podruhé skóroval. Tím upravil konečný stav utkání na 3:0. Naše mužstvo nebylo ve 2. poločase horším týmem, nedokázalo však využít brankových příležitosti, které si vytvořilo.

Sestava Admiry: Hrubeš – Majer, Hochmeister, Martinic, Paťha – Kodr (75. Liška), Vosický – Prošek, Mošna, Petr (70. Kurek) – Paprčiak.

Rozhodčí: Makovička, AR Vrzal a Rejzek.

Počet ŽK 1:4, bez ČK.

Trenér Jiří Tesař se k utkání v Louňovicích vyjádřil stručně takto: „Utkání v Louňovicích bych ve zkratce přirovnal k utkání v Převýšově. Opět jsme nebyli horším týmem, hlavně v druhém poločase, neproměnili jsme však čtyři velice slušné příležitosti a odjeli domů bez bodu.
Bohužel, sice jsme schopni hrát se soupeři ve venkovních i domácích zápasech naprosto vyrovnanou partii, ovšem když neproměníme v každém z nich tři tutovky, tak prostě vyhrát nemůžeme. V našich posledních čtyřech vystoupeních je to stejná písnička (Union 2013, Převýšov, Meteor, Louňovice).“

Čeká nás těžký závěr podzimu, v neděli 9. 11. naposledy doma hostíme první celek tabulky, střížkovský tým Bohemians Praha (10.15 hodin), poté jedeme do Písku, který je v tabulce zatím poslední, a podzimní sezonu ukončíme v derby na Vyšehradě.