Tečka za rokem 2014

Muži a samozřejmě i ženy zajišťující chod klubu se sešli tradičně na sklonku roku, tentokrát 17. prosince 2014, v klubovně na Admiře, aby se pobavili, pojedli, popili a zhodnotili končící fotbalový rok. Vedení klubu zastupovali Mgr. Jan Martinic a Ing. Bedřich Bedrlík.
Hitem večera byl náš šéftrenér žactva Dan Drahokoupil se svou kytarou. Ukázal, že podobně dobře jako uměl hrát fotbal, umí hrát na „sladké dřevo“ a k tomu i přidat lecjakou písničku, včetně „lechtivých“. Díky za vytvořenou pohodu!
Také díky za připravené občerstvení a obsluhu.
Nechyběl ani už zvolna se tradicí stávající kvíz z fotbalové historie. Tentokrát vyhrál Martin Bedrlík, zřejmě dosud utajený znalec dějin fotbalu!
Škoda že se museli omluvit Michal Jalovec se svým „babincem“ a Jirka Hlávka, náš webmaster…
Takže hezké svátky všem admirákům a admiračkám, dobrý rok 2015 a Irmě Roudnické přejeme už brzké babičkovské potěšení z očekávané Josefinky!

-api-

Zdravím všechny admiráky – trenéry, asistenty, vedoucí, funkcionáře a obětavé rodiče. Zdravím vás všechny, kteří každý svým dílem a svou obětavostí pomáháte zajišťovat chod klubu. Chci vám jménem vedení klubu poděkovat za práci, kterou vykonáváte po celý rok především pro naše mládežnické kategorie a děti, ale i pro zajištění činnosti mužstev dospělých.Jsme v roce, kdy nám byl po dlouhých letech přidělen jak statut SpSM tak SCM. Myslím, že jsme se s tímto náročným úkolem vypořádali se ctí a to díky vám všem. Ve všech kategoriích hrajeme republikové soutěže a v přípravkách soutěže Elite. Při pohledu na tabulky a výsledky soutěží i turnajů můžeme říci, že si nevedeme špatně.Chtěl bych vám tedy jménem celého vedení FK Admira Praha popřát krásné prožití vánočních svátků a nám všem do nového roku 2015 hodně fotbalových i osobních úspěchů.
Za vedení klubu Mgr. Jan Martinic – ředitel

Trenérem našeho A-týmu je Jaroslav Peřina

Vedení FK Admira Praha uvedlo v úterý 16. prosince 2014 do funkce nového trenéra A-týmu. Je jím Jaroslav Peřina. Více najdete v rubrice A-mužstvo.