První letošní vítězství po solidním výkonu Admira Praha – ASK Lovosice 4:1 (0:0)

Vítězně jsme vstoupili do Zimního turnaje Meteoru na UMT Štěpničná, když jsme si v deštivém sobotním odpoledni poradili s předním týmem divizní skupiny B. Bohužel, těsně před koncem jsme inkasovali z penalty, což poněkud pokazilo jinak dobrý dojem z admiráckého výkonu.

Admira: Hodan (46. Hňup) – Mamurov, Martinic, (46. Šimeček), Jackl, Paťha (46. Liška) – Kolmistr, Čmejla (46. Herc), Tenkl (46. Vosický), Zolotuchin – Paprčiak (46. Farkaš).

Branky Admiry: Zolotuchin 2, Jackl, Farkaš.

Jaroslav Peřina, trenér našeho týmu, zápas zhodnotil takto: „Dnes bylo v utkání vidět, že již kluci začínají chápat, co se po nich chce. Velmi dobře jsme napadali soupeře, často jsme získávali míč na jeho polovině a nebýt dvou zaváhání v prvním poločase, kdy nás podržel brankář Hodan, tak jsem byl spokojen. Škoda jen neproměňování šancí v prvním poločase, tam nás trápila zbrklost ve finální fázi.

Druhý poločas se nesl již plně v naší režii, a to nejen herně, ale tentokrát i brankově. Dokázali jsme vstřelit branky po krásných akcích a za to jsem moc rád. Ale mrzí mne závěr utkání, kdy zbytečně pustíme soupeře do situace, ze které je penalta. Na tom musíme ještě hodně pracovat, abychom zvládali mít situaci pod kontrolou po celou dobu utkání. Dovolím si dnes vyzdvihnout výkon Zolotuchina a Kolmistra ve druhém poločase a budu věřit, že hlavně u Zolotuchina to bude povzbuzení do další náročné práce, která ho čeká na cestě prosazení se v A-týmu.“