Jen hubená plichta s divizním Motorletem Admira Praha – SK Motorlet Praha 1:1 (0:1)

Ve druhém vystoupení na zimním turnaji Meteoru jsme ztratili dva body. Divizní Motorlet se jen bránil a tu a tam podnikal rychlé útoky. Při jednom z nich využil naší chyby v defenzivě a přesnou hlavičkou otevřel skóre.
Ve druhé půli už se hrálo na jednu branku, soupeř se urputně bránil a pomáhalo mu i štěstí. Ondrůšek trefil spojnici břevna a tyče, naše zakončení bylo nedůrazné, nebo míče létaly těsně kolem tyčí. Jinoničtí ohrozili naši branku po změně stran vážněji jen jednou. Prohrát tenhle mač by bylo krajně nespravedlivé, naštěstí pět minut před koncem Majer hlavou aspoň srovnal na 1:1. Není o čem diskutovat, tohle utkání jsme měli vyhrát, rozdíl mezi ČFL a divizí byl na umělé trávě ve Štěpničné ulici zřetelně vidět. Ale to zakončení…

Hodnocení trenéra Jatoslava Peřiny: „V utkání s Motorletem jsme sice dominovali herně, ale příležitostí jsme první poločas mnoho neměli. Naše kombinace postrádaly rychlost i přesnost a soupeř toho jedenkrát využil k brejkové situaci, z níž jsme inkasovali.
Ve druhém poločase jsme ještě zvýšili aktivitu, soupeře jsme téměř nepustili před svou branku, ale efektem byla pouze jedna branka v síti Motorletu.
Klukům musím poděkovat za bojovnost, nasazení i herní kvalitu, ale čeká nás ještě mnoho práce a to především v klidném řešení herních situací před soupeřovou brankou a v efektivitě zakončení.“