Vedli jsme už 4:1, nakonec jsme odmítli vyhrát FK Admira Praha – FK Neratovice-Byškovice 4:4 (3:1)

Ve středeční přípravě na naší UMT za nevalného osvětlení jsme vedli už 4:1, předváděli jsme na pohled líbivou hru a kromě střílení gólů jsme taky pálili gólové šance. Hrálo se takřka jen na neratovickou branku a vypadalo to na jasné vítězství, jak by se slušelo na tým z ČFL bojující doma s divizionáři.
Necelou čtvrthodinu před koncem jsme si ovšem sami dali „vlastence pětiletky“, jaký se jen tak nevidí. Minela stopera, místo pádného odkopu balonu z vápna neskutečná svíce, která v mihotání reflektorů oslnila gólmana Jakimeczka a dopadla přesně na brankovou čáru, odkud se odrazila patnáct centimetrů za břevno do sítě… Středočeši popili živé vody, konečně přišli na to, že by taky mohli útočit, a naše hrubky v defenzivě jim dopomohly ke snížení na 4:3. A kdyby jen to! Po minutě bylo srovnáno a asi čtyřicet diváků si jen protíralo oči, jestli nesní.
Být to mistrovský mač, jen těžko bychom takový vývoj vydýchávali.
Branky: 7. 1:0 Kurek, 37. 1:1, 38. Fryčer 2:1, 40. Tenkl 3:1, 51. Majer 4:1 a hosté byli bezmála na ručník. Jenže – 77. vlastní gól na 4:2, 84. 4:3 a za minutu, v 85., srovnáno na 4:4.
Zápas pískal sudí Tikal.