Naše mládí nestačilo na středočeskou zkušenost Admira Praha B – Mníšek pod Brdy 1:3 (1:1)

V utkání zimního turnaje na UMT Střešovic 1911 jsme Středočechy poslali sami do vedení nešťastným vlastním gólem Jackla. Do poločasu srovnal stav Ondrůšek. Po přestávce jsme nechali trestuhodně hlavičkovat nebráněného hráče soupeře a prohrávali jsme 1:2. Třetí gól jsme dostali z přímého kopu po zbytečném faulu.

„Naivita a individuální chyby nás srážejí a stejně tak tomu bylo i v utkání s velmi zkušeným týmem Mníšku. Jeho kvality dokumentují výsledky 6:0 s Lipencemi či 7:1 s Rakovníkem,“ konstatoval trenér René Ollé. „Nehráli jsme dobře, nedařilo skoro nikomu, ani Štefanovi, Dominiku Němcovi, svůj standard neodvedl Ondrůšek. Ze tří možností, které hráči v herních situacích mají, zvolí skoro vždycky tu nejhorší. Na balonu jsme byli chvílemi lepší. Ale co z toho, když nejsme důslední v koncovce. Chybí nám, a to výrazně, vůdčí osobnost týmu. V tomto turnaji jsme už měli šest desítek standardek. Ani z jediné jsme však neskórovali. Je to pořád stejné, neproměňujeme šance, i když si je vypracujeme. Neříká se mi to všechno lehce, ale důležité budou mistráky,“ dodal trenér.

Ve středu 25. 2. se na domácí UMT utká naše rezerva s Pragou. Začátek – buď v 18.30, nebo v 19 hodin, bude upřesněno.

Turnaj ve Střešovicích zakončí béčko zápasem s domácím B-týmem, a to v neděli 1. března od 16 hodin. Dočkáme se konečně výhry? Zatím jsme na střešovické UMT třikrát remizovali a třikrát prohráli…