Vybojovaný a zasloužený bod z Kolovrat Kolovraty – Admira Praha B 1:1 (1:0)

V první půli jsme čelili tlaku domácích, kteří vstřelili hezkou a přesnou střelou Kosiny do šibenice vedoucí gól. Škoda že Teftag trefil v závěru prvního poločasu z přímého kopu jen břevno. Do kabin by se tak šlo na příjemnějšího stavu 1:1.

Do nějaké 65. minuty domácí zkoušeli diktovat tempo hry, pak ale začali viditelně odcházet fyzicky. Je fakt, že případný druhý gól v Hybešově síti by nejspíš zápas rozhodl. Hybeš ale chytal pozorně, za což mu patří pochvala. Přebrali jsme otěže, hrálo se v podstatě na jednu branku a v 77. minutě Štefan po rohovém kopu zaslouženě srovnal skóre na konečných 1:1.

Nakonec jsme ještě mohli vyhrát, jenže Šindelářova střela v závěru lehce minula tyč kolovratské svatyně.

Branky: 24. Kosina – 77. Štefan.

ŽK: 40. Luňák, 66. Kosina – 45. Ondrůšek, 64. Mamurov, 82. Kvapil, 85. Jackl.

Rozhodčí: Multerer – Zelený, Hlaváček.

Diváků: 120.

Admira: Hybeš – Mamurov, Neuberg, Jackl, Kvapil – Štefan, Teftag (69. Štochl), Lupínek, Zolotuchin – Šindelář, Ondrůšek (69. Němec).

Trenér domácích Pavel Hrubý pro web www.fotbalpraha.cz řekl: „Šli jsme do vedení zaslouženě, první poločas jsme hráli velmi dobře. Soupeři jsme nic nedovolili. Měli jsme i další šance. Prvních dvacet minut druhé půle jsme také hráli dobře, tam měl velkou šanci Nykl, kdy zblízka přestřelil bránu. To se stane. To byla stejná situace, jakou měl v prvním poločase Kosina, kdy balón na hrbolatém terénu odskočí. Potom Admira převzala iniciativu, zdálo se mi, že je na tom lépe fyzicky. Ke konci nás zatlačila, po rohu padla vyrovnávací branka, když jsme neuhlídali hráče při náběhu na přední tyč. Výsledek je nakonec zasloužený, 1:1 bereme.”

Náš trenér René Ollé pro klubový web konstatoval: „S remízou 1:1 jsem spokojený. Z venku to je plusový bod a my jsme nepustili Kolovraty před sebe v tabulce. Domácí, většinou urostlí chasníci, do toho šli tvrdě, hlavně Kosina a Nykl, samý loket, jejich hra bolela – a naši mladíci stále uhýbali. Ve druhé půli se ukázalo, že jsme na tom lépe fyzicky, začali jsme Kolovraty přehrávat a domácí si kromě stoprocentní šance Nykla nic nevytvořili. Pravda, kdyby skóroval, zřejmě bychom si remízu neodvezli. Musím říct, že jsme vyrovnali opravdu zaslouženě. Nakonec z toho mohly být i tři body. V Kolovratech to budou mít všechna mužstva těžké. Teď bychom rádi uhráli bod i na ČAFC a pak porazili doma Háje.”

Naši střelci

11 – Ondrůšek (7 doma + 4 venku)

5 – Kocinger (3 + 2), Jackl (4 + 1)

4 – Mustedanagič (2 + 2), Štefan (2 + 2)

3 – Martinic (3 + 0)

2 – Šindelář (1 + 1), Paprčiak (2 + 0)

1 – Sodoma (0 + 1), Štochl (0 + 1), Hergesell (1 + 0).

1 – Sodoma (0 + 1), Hergesell (1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: ČAFC Praha – Admira B, hraje se v sobotu 28. března, výkop v 10.30.