Cenný bod i z umělé trávy ČAFC ČAFC Praha – Admira Praha B 2:2

Domácí jsou na své UMT hodně nebezpeční a sebevědomí, a tak je plichta z jejich hájemství dobrou zprávou.
Do vedení jsme šli my, v 8. minutě otevřel skóre Zahálka – 0:1. Ve 34. minutě odpískal rozhodčí Kučera proti nám penaltu, ze které Fitzel srovnal na 1:1.
V 60. minutě Čafka otočila skóre na 2:1, když přesně střílel domácí Freiman. Soupeř pravděpodobně došel k závěru, že tři body má v kapse, jenže s takovou vizí se náš příkladně bojující tým nesmířil a v 85. minutě Ondrůšek po zásluze vyrovnal – 2:2. Důležitou remízu jsme pak už udrželi a dohráli jsme třetí zápas za sebou bez porážky.

Zápas v našem týmu odehráli: Jakimeczko – Jackl, Kvapil, Mamurov, Neuberg, Čmejla, Lupínek, Zahálka, Šindelář, Zolotuchin, Ondrůšek.
Střídali Beníšek, Němec, Teftag.

Rozhodčí: Karel Kučera, Jan Tikal, Michal Vojnovič.
Diváků: 50

Jak viděl zápas ČAFC – Admira B trenér René Ollé: „Ten bod z Čafky má svou cenu. Na Čafce to má hodně těžké každý soupeř. Neřekl bych, že neúčast střelce domácích Mašleje by byla naší výhodou, viděl jsem ho na Tempu, góly sice dává, ale moc toho nenaběhá. Z našich kluků bych chtěl ocenit gólmana Jakimeczka, taky Zahálku a Čmejlu, ti hodně pomohli. Škoda že nedokážeme hrát po celý zápas po zemi, kombinačně. V určitých fázích jsme se zase uchýlili k nakopávání vysokých balonů, což je špatně. Remízu hodnotím jako zaslouženou. Teď se musíme soustředit na domácí zápas s FC Háje a vyhrát ho, protože pak nás čeká trojlístek hodně náročných utkání.“

Naši střelci

12 – Ondrůšek (7 doma + 5 venku)

5 – Kocinger (3 + 2), Jackl (4 + 1)

4 – Mustedanagič (2 + 2), Štefan (2 + 2)

3 – Martinic (3 + 0)

2 – Šindelář (1 + 1), Paprčiak (2 + 0)

1 – Sodoma (0 + 1), Štochl (0 + 1), Zahálka (0 + 1), Hergesell (1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: Admira B – FC JM Háje, hraje se v pondělí 6. dubna, výkop v 16.30