Nečekaný výpadek na domácím hřišti FK Admira B – FC Háje JM 0:1 (0:0)

Po dvou cenných remízách venku jsme prohráli doma se soupeřem, na kterého jsme si věřili. Dát gól v nepříliš pohledném utkání se však ukázalo být nevyřešeným problémem. Přitom jsme měli tři slušné šance (dvakrát Šindelář, jednou Jackl). A tak hosté, kteří jednou vážněji ohrozili našeho gólmana, z jediné šance dokázali překonat našeho dorosteneckého gólmana Žuleviče. Proto si odvezli ze severu Prahy domů na jih tři body.

Branka: 76. minuta Grafnetr.

Rozhodčí: Cichra – Suchý, Švorc

Admira B: Žulevič – Mamurov, Martinic, Neuberg, Kvapil – Zahálka -Lupínek, Šindelář, Kurek – Zolotuchin, Jakl. Střídali: L. Němec, Ondrůšek, Beníšek, Teftag.

Trenér René Ollé byl po zápase bez nálady: „Jsme teď špatní. Háje přijely bránit, v devíti zalezly před své vápno, tahaly čas a my jsme si s tím neporadili. Chybí nám průniková přihrávka a náběh, jaký předvádí v A-týmu třeba Majer. My hrajeme jako házenkáři, zleva doprava, pak zprava doleva, aniž bychom ohrozili branku. A pak přijde špatný odkop Jackla a dostaneme z toho gól… Takové chyby soupeři v přeboru trestají. Když to shrnu, takhle se o záchranu nehraje, chybělo mi nasazení, jízda po zadku… V podvědomí kluků bylo posílení třemi hráči z A-týmu a z toho pramenící podvědomí, že v tomhle složení prostě nemůžeme nevyhrát. Pak se lehkovážně zahodí několik šancí a přijde krutý trest. Věřil jsem, že Háje doma porazíme. A místo toho jsme bez bodu…“

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: FSC Libuš – Admira B, v sobotu 11. dubna, výkop v 10.15 hodin.