Ostudu jsme neudělali, body ale nevezeme FC Přední Kopanina – Admira Praha B 3:2 (2:1)

Na trávník lídra přeboru Prahy jsme jeli se vzpomínkou na debakl 0:4, který nám tento tým uštědřil na podzim v Hovorčovické. Tentokrát bylo naší maličkou výhodou, že za Kopaninu nehrál zraněný exligista Pešír, přesto jsme třikrát inkasovali. Domácí vyhráli podle očekávání, ale nijak výrazně.

Ujali se vedení gólem Průši – 1:0. Za Admiru srovnal skóre Ondrůšek – 1:1. Do přestávky ale znovu Průša poslal do vedení Kopaninu – 2:1.

Po přestávce Santler zvýšil na 3:1. Pak sice Ondrůšek snížil na 3:2, jenže vyrovnat se nám už nepodařilo.

I tak jsme na hřišti týmu, který téměř jistě letos přebor vyhraje, padli čestně a vstoje.

Admira B: Hybeš – Mamurov, Jackl, Paťha, Kvapil – Štefan, Lupínek, Šindelář, Zolotuchin – Ondrůšek, D. Němec.

Střídání: za Štefana Beníšek, za D. Němce Káninský.

Rozhodčí Stěhule, 70 diváků.

„Podle očekávání to byl herně lepší zápas než před týdnem s Vršovicemi. Podali jsme kvalitní výkon, uhráli jsme sice čestný výsledek, ale ani bod nám to nepřineslo. Bohužel jsme dostali laciné branky, přitom sami se na gól strašně nadřeme,“ hodnotil zápas náš trenér René Ollé. „Tentokrát musím pochválit Marka Paťhu, který nás posílil z áčka. Takhle kdyby hráli všichni, byl bych spokojený. Bohužel se zranil Kuba Štefan, hráčů je přitom málo. Teď hostíme Radotín a pak béčko Meteoru v derby Prahy 8. Z těchto zápasů doma musíme vytěžit stůj co stůj šest bodů,“ dodal Ollé.

Naši střelci

14 – Ondrůšek (7 doma + 7 venku)

5 – Kocinger (3 + 2), Jackl (4 + 1)

4 – Mustedanagič (2 + 2), Štefan (2 + 2)

3 – Šindelář (2 + 1), Martinic (3 + 0)

2 – D. Němec (1 + 1), Paprčiak (2 + 0)

1 – L. Němec (0 + 1), Sodoma (0 + 1), Štochl (0 + 1), Zahálka (0 + 1), Hergesell (1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Další utkání: Admira B – SC Radotín, hřiště ZŠ Hovorčovická, neděle 17. května, výkop v 17.00 hodin.