Splnili jsme roli favorita a hladce jsme vyhráli Admira Praha B – SC Radotín 4:0 (2:0)

Nic než tři body, říkal před tímto utkáním Pražského přeboru trenér René Ollé. Mužstvo mu toto přání splnilo a na hřišti ZŠ Hovorčovická přejelo poslední tým tabulky rozdílem třídy, i když zase tak lehké to nemělo. Radotín v první půlhodině kousal a než poprvé inkasoval, hrál vcelku vyrovnanou partii. Jenže pak otevřel ve 36. minutě skóre po rohovém kopu Lupínek – 1:0. A než se hosté vzpamatovali, přidal jim druhý úder hlavou v pádu D. Němec ve 39. minutě – 2:0.

Jakékoli myšlenky hostí z jihozápadu Prahy na případný bodový zisk uťal v 66. minutě svým gólem na 3:0 Zolotuchin a Radotín zvadl. Už nekladl vážnější odpor. Na cestu domů tak dostal v 88. minutě ještě jeden gól, a ten vstřelil opět Zolotuchin – 4:0.

V zápase jsme byli favority a tuto roli jsme zvládli, žádné překvapení jsme nepřipustili, brankář Jakimeczko vychytal nulu a ještě jsme si solidně polepšili ve skóre.

Admira B: Jakimeczko – Mamurov (86. Panýrek), Jackl, Kurek, Kvapil – Štefan (81. L. Němec), Šindelář, Lupínek, Zolotuchin – Ondrůšek, D. Němec (72. min. Beníšek).

Rozhodčí: Tikal – Hlaváček, Maiello.

Přihlíželo 40 nejobětavějších diváků, kteří dali přednost admiráckému fotbalu před televizním hokejem USA – ČR. Děkujeme!

„Povinné vítězství,“ zhodnotil utkání náš trenér René Ollé. „Rodilo se sice těžce, ale po dvou rychlých gólech po sobě jsme převzali otěže zápasu a zvýšili jsme na 3:0. Kolem 70. minuty soupeř zcela odešel fyzicky a mohli jsme pak nastřílet ne jeden, ale klidně šest gólů. Za vůli a bojovnost si zaslouží pochvalu celé mužstvo.“

Naši střelci

14 – Ondrůšek (7 doma + 7 venku)

5 – Kocinger (3 + 2), Jackl (4 + 1)

4 – Mustedanagič, Štefan (2 + 2)

3 – D. Němec, Šindelář (2 + 1), Martinic (3 + 0)

2 – Zolotuchin, Paprčiak (2 + 0)

1 – L. Němec, Sodoma, Štochl, Zahálka (0 + 1), Lupínek, Hergesell (1 + 0).

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Další utkání: Motorlet B – Admira B, neděle 24. května, výkop v 17.00 hodin.