Když týmu chybí bojovné srdce a fotbalové umění FK Admira Praha – TJ Slavia Louňovice 0 : 5 (0:3)

Kdo viděl minulý týden nedělní utkání na Meteoru a přišel dnes na Admiru, poznal mužstvo dvou tváří. Jestliže na Meteoru jsme byli jasně lepší a ovládali jsme celé utkání přesnou hrou a zakončením, dnes to bylo tristní. Tam jsme ovšem byli posíleni o 4 ligové slávisty, dnes k nám z Edenu nepřišel nikdo a bylo to vidět. Proti mužstvu, které v ČFL údajně končí a bude pokračovat na podzim v některé „pralesní lize“ Středočeského kraje, naše mužstvo totálně své příznivce zklamalo. V utkání, které jsme potřebovali vyhrát, abychom si uchovali šanci záchrany, jsme si vytvořili jen minimum šancí a úplně jsme propadli v obranné činnosti. Více nemá cenu se o utkání rozepisovat.

V sobotu dne 6. 6. 2015 hrajeme dopoledne na Střížkově s vedoucím týmem tabulky Boh. Praha a poslední zápas jarní části pak sehrajeme s Pískem, jehož termín zřejmě určí STK v jednotný čas. Sledujte proto naše webové stránky.

Sestava: Kučera – Kadlec, Salašovič, Vosický, Sudek – Majer, Mošna (64. Čmejla), Šimeček, Tenkl (67. Paťha) Zahálka (67. Farkaš) – Liška (55. Kurek).

Branky hostí: Rejhon 3, Vondráček, Micka.

300 diváků.

Ča.

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Admiry Jaroslava Peřiny: „Do 30. minuty prvního poločasu jsme hráli to, co jsme si řekli, a soupeř se dostal jen jednou k ohrožení naší branky. Pak jsme inkasovali první branku, která alespoň po zhlédnutí videozáznamu padla z ofsajdového postavení, ale to na situaci nic nemění. Co se potom s námi stalo, to doteď nedokážu pochopit. My se prostě po první obdržené brance sesypeme, začneme jančit a soupeř nás dokáže potrestat. Od druhé obdržené branky jsem tušil, že to asi nedopadne dobře. Soupeři to ´lepilo´, do čeho kopnul, z toho byla buď branka, nebo nebezpečná situace. Stojíme jednou nohou nad propastí, ale ještě tam nejsme. Věřím, že to nevzdáme a budeme bojovat až do poslední minuty posledního zápasu, kdy bude žít naše naděje.“