Petr Mikolanda má chuť zkusit to zase v divizi

Někdejší mládežnický reprezentant, velký talent českého fotbalu Petr Mikolanda (*1984), dnes trenér našich ligových dorostenců U17, se dohodl s trenérem A-týmu Admiry Jindřichem Tichaiem, že se vrátí na trávník i jako aktivní hráč. Přejme 193 cm vysokému sympaťákovi, ať se mu daří po sportovní a samozřejmě i po zdravotní stránce. S divizním fotbalem se setkal už v Zápech. V našem mužstvu by mohl zúročit a spoluhráčům předávat své bohaté zkušenosti nabyté ve Viktorii Žižkov, Mladé Boleslavi a ve čtyřech anglických týmech, především ve West Hamu United.

-api-

Ve středu 8. července náš tým zahájil letní přípravu

Trenér Tichai: Je vidět, že admiráci drží pospolu

Ačkoli náš A-tým sestoupil z ČFL do divize, ukazuje se, že na Admiře máme dobrou partu, která se s chutí chystá na divizní klání ve „východní“ C-skupině.

„Zase se sešlo mužstvo, které před dvěma lety vybojovalo postup do ČFL. Na Admiru se vrátili Standa Komínek či Ondřej Herc. Taky Jirka Mošna i Jirka Kurek mi řekli, že chtějí v Kobylisích zůstat. Prvního seznamovacího tréninku se zúčastnili Matěj Čmejla i Jirka Mamurov, rovnou ze zaměstnání přišel Honza Martinic, prostě, ta admirácká parta. Naopak pokračovat na Admiře nebudou hostující hráči, kteří nastupovali v ČFL pod vedením předchozího trenéra, kdy mužstvo z ligové soutěže sestoupilo,“ řekl pro klubový web nový trenér Jindřich Tichai. „Kromě toho budeme zkoušet asi dvanáct dalších hráčů, kteří by rádi v Admiře hráli divizi. Jejich zájem mě osobně těší, uvidíme, co v kom je. Zatím není jasno v otázce brankáře, tento post budeme během přípravy řešit. Každopádně je nás zatím dost na to, abychom v neděli 12. července v Chotči mohli sehrát s Motorletem dvě přípravná utkání. Jedna sestava nastoupí od 10.15, druhá od 12.45 hodin,“ podotkl trenér.

Pro případné zájemce o dvojutkání:

Kde je Choteč? Choteč leží v okrese Praha-západ, mezi Třebotovem a Zbuzany.

Jak se tam dostat? Samozřejmě autem. Nebo vlakem ze Smíchova v 9:27 do Radotína, odtud jede v 9:45 autobus č. 313, který do Chotče dorazí v 10:05.

A jak zpět? Autobus č. 313 v 15:05 do zastávky Černošice, žel. zast., odtud vlakem v 15:46 na Smíchov a do Kobylis pak metrem.

-api-