Středočeši ovládli střed pole, my jsme dělali chyby SK Kladno – FK Admira Praha 3:1 (2:1)

V útulném prostředí stadionu na krásném pažitu v Srbech u Tuchlovic jsme nepodali kvalitní výkon, chybovali jsme a domácí divizní SK Kladno nás porazilo. Jestliže jsme o víkendu přehrávali Motorlet v záloze, tentokrát středu pole kralovali Středočeši. To byla také jedna z příčin naší prohry. Kuriozitou byl gól inkasovaný hned v první a pak také v poslední minutě. Naši branku vstřelil za stavu 2:0 Kurek. Ve druhé půli jsme usilovali o vyrovnání a aspoň o plichtu, měli jsme míč častěji na kopačkách, místo toho jsme inkasovali v samém závěru ze situace na ofsajdové hraně.
Chyběli Martinic, Paťha, Herc, Mošna a pokud by hrál ještě i Mikolanda, byl by náš výkon zřejmě o něco pohlednější a účelnější.

Admira v 1. půli: Žulevič – Mamurov, Horák, Komínek, Zahálka – Vosický – Čmejla – Majer, Rybařík, Kurek – Matúš.
Admira ve 2. půli: Voska – Šulc, Arťom, Jackl, Zolotuchin – Svozil – Kasík, Kavalír, Kubice, Ptáček – Matúš (Kurek).
Hodnocení pohledem trenéra Jindřicha Tichaie: „K zápasu jsme nastoupili nesoustředěně a už v první minutě jsme prohrávali. Prvních 20 minut nás soupeř jasně přehrával a přidal druhou branku ze standardní situace. Pak jsme se herně zvedli, snížili a začali hrát vyrovnanou partii. Druhá půlka již byla vyrovnaná a měli jsme i šance na vyrovnání, v poslední minutě soupeř pojistil svoje vítězství.“

api-

29.7. (středa) Meteor Praha, v Nehvizdech od 18.00