Poslední přípravný mač jsme vyhráli po solidní první půli FK Admira Praha – FK Hořovicko 1:0 (1:0)

Za týden už vstoupíme po dvou letech zase do divize, a tak jsme si pozvali 5. tým divize A z minulého ročníku k poslední prověrce na náš domácí trávník. Zápas jsme vyhráli brankou Macka po pohledné útočné akci, ale celková spokojenost přece jen nezavládla.

1. poločas odehrála Admira s touto jedenáctkou: Voska – Herc – Komínek – Martinic – Horák – Svozil –Vosický – Čmejla – Rybařík – Kurek – Macek.

2. poločas pak v sestavě: Michálek – Mamurov – Horák – Komínek – Hosnédl – Vosický – Svozil – Kavalír – Kasík – Ptáček – Stejskal.

Zkoušení hráči, kteří se ucházejí o angažmá v našem A-týmu, jsou vyznačeni tučně.

Trenér Jindřich Tichai zhodnotil utkání takto: „V prvním poločase jsme hru ovládli a zaslouženě vedli 1:0. Měli jsme přidat i další branky. Ve druhém poločase už hře chyběla organizace a soupeř si vypracoval několik zajímavých šancí. Taky nám chyběl pohyb bez míče.“

Hodnocení přípravy: Zatím neudržíme herní projev a děláme hloupé chyby

„Výsledkově se nám příprava povedla, až na první poločas na Kladně,“ konstatuje trenér Jindřich Tichai. „Postup z předkola poháru v Litvínově nás potěšil a ani s druholigovou Vlašimí jsme nezklamali. Nejvíce nás trápí herní projev, jehož kvalitu se nám zatím nedaří udržet po celý zápas, a hloupé individuální chyby nám také dělají starosti. Zranění některých klíčových hráčů (Paťha, Mošna, Majer, Kolařík) nás také samozřejmě nepotěšilo. Přišlo hodně nových a většinou mladých hráčů. Jsou pracovití jak v tréninku, tak v utkání. Jak na tom doopravdy jsme, to nám ovšem ukáže až soutěž.“