Podruhé venku, podruhé remíza Zbraslav – Admira B 2:2 (1:1)

Na hřišti nováčka Pražská teplárenská přeboru jsme dvakrát vedli, domácí dvakrát vyrovnali. Remíza je asi zasloužená a na naší straně k ní přispěl dobrým výkonem gólman Filip Michalek. Zatím tedy stále čekáme na první přeborovou výhru v novém ročníku.

Branky: 37. Sedláček, 76. Král – 18. Šindelář, 70. Michálek.

ŽK: 33. Konečný, 81. Štengl, 90. Vašut – 90. Panýrek.

Rozhodčí: Šaróka – Hlaváček, Opočenský.

Diváků: 120.

Admira B: Michalek – Káninský, Kvapil, Jackl, Tůma – Michálek, Panýrek, Lupínek (90. Plechatý), Šindelář – Němec (67. Teftag), Ondrůšek.

A co na to asistent trenéra Tomáše Čedíka, hlavní trenér admiráckého SCM Martin Frýdek?

„Myslím, že to byla zasloužená remíza. První poločas měli domácí víc ze hry, my jsme šli do vedení po krásné akci, ale domácí nás víc tlačili. Bylo to ale jen po vápno, neměli vyložené šance, jen územní převahu. Pak Zbraslavští zaslouženě vyrovnali. Druhá půle byla z naší strany mnohem lepší. Podrželi jsme balón, dobře jsme kombinovali a zase jsme šli do vedení. Je škoda, že jsme to neudrželi. Nakonec to zaslouženě skončilo remízou.”

Proti Třeboradicím se nám prostě nedaří…
Admira B – Třeboradice 3:4 (1:2)

Padlo sedm branek, bylo se na co dívat. Bohužel, tým Třeboradic, vedený bývalým trenérem A-týmu Admiry Jiřím Tesařem, opět „vyloupil“ Hovorčovickou a odvezl si na severovýchodní okraj Prahy tři body. Nutno říci, že dost šťastně. Naše béčko bojovalo, ale mělo prostě smůlu…

Branky: 32. Kasík, 65. Ondrůšek, 80. L. Němec – 11. Junek, 32. vlastní Kvapil, 72. Grznár, 82. Červenka.

ŽK: 84. Ondrůšek, 85. Panýrek – 90. Replyuk.

Rozhodčí: Gotthard – Stěhule, Rod.

Diváků: 80.

Admira B: Hybeš – Káninský (86. Michálek), Mamurov (25. Kvapil), Jackl, L. Němec – Zolotuchin, Lupínek, Panýrek (86. D. Němec), Kasík – Šindelář, Ondrůšek. Trenér: Tomáš Čedík.

Jak to viděli trenéři

Tomáš Čedík (Admira): „Bojovné utkání z obou stran. Soupeř ukázal, že má kvalitu, dva góly jsme si ale dali sami a jeden nám nebyl uznán prý kvůli ofsajdu, nevím, nechci to hodnotit… Gólman byl trochu nejistý, škoda. Nějakou úroveň to mělo.“

Jiří Tesař (Třeboradice): „Myslím, že jsme měli více ze hry a byli celý zápas lepším týmem. Nedostávali jsme se do šancí jako v minulých zápasech, přesto jsme vstřelili čtyři branky. Jednu nebo dvě tedy za nás Admira… Hloupě jsme si zápas zkomplikovali, naštěstí to dobře dopadlo a po vyrovnání na 3:3 jsme dokázali rychle přidat vítězný gól. Měli jsme to dohrát v klidu, s větším rozdílem.“

S využitím serveru www.fotbalpraha.cz připravil –api-

Naši střelci

1 – Lupínek, Šindelář, Michálek (všichni 0 doma + 1 venku), Kasík, Ondrůšek, L. Němec (všichni 1 doma + 0 venku).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

V dalším kole přivítáme na Hovorčovické tým FK Motorlet B, kterému máme oplácet poslední porážku 1:2 z jara 2015. Hraje se v neděli 6. září, výkop 16.00.