Hovorčovická zatím bohužel není naší tvrzí Admira Praha B – Bohemians Praha 3:4 (2:2)

Se střížkovským týmem jsme sehráli naprosto vyrovnaný zápas. Dvakrát jsme vedli, hosté však dvakrát skóre srovnali. Po poločase pak soupeř skóre zvrátil ve svůj prospěch, ale vyrovnali jsme. Běžela poslední minuta tohoto jasně remízového mače a hosté naposledy zaútočili. A dali gól… Hovorčovická opravdu není naší tvrzí, na podzim jsme doma hráli už počtvrté a uhráli jsme tu jen tři body.

Branky: 6. a 31. Michálek, 71. Ondrůšek – 8. Strnad, 37. Faitl, 68. Ibe, 89. Allram.

ŽK: 9. Panýrek – 54. T. Pechač, 87. L. Pechač.

Rozhodčí: Hlaváček – Gotthard, Bočok.

Diváci: 85.

Admira B: Michalek – Kurek, Panýrek (52. Štefan), Jackl, L. Němec (26. Macháč, 46. Káninský) – Michálek, Kavalír (52. Ondrůšek), Lupínek, Kasík – Stejskal (61. D. Němec), Šindelář.

Náš trenér Martin Frýdek pro server www.fotbalpraha.cz řekl: „Byl to spíš boj než fotbal. Dvakrát vedeme a hned nato dvakrát inkasujeme vyrovnávací góly. A ten rozhodující pak v devadesáté minutě. Tento zápas jsme vinou vlastních chyb prostě nezvládli.”

S využitím informací serveru www.fotbalpraha.cz připravil –api-

Naši střelci

4 – Michálek (2 doma + 2 venku), Ondrůšek (4 doma + 0 venku)

2- Jackl, Šindelář (oba 1 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

V dalším kole hrajeme opět na Hovorčovické a budeme hostit druhý tým tabulky Sokol Královice.Soupeř rekonstruuje svůj areál a požádal nás, aby se utkání uskutečnilo na půdě Admiry. Hraje se v neděli 4. října, výkop 16.00.