Konečně vítězství venku, rozhodl gól Jackla Union Vršovice – Admira Praha B 0:1 (0:1)

Proti vršovickému Unionu se nám příliš nedaří, a tak je vítězství na tamním těžkém terénu hodně cenné. Zařídili ho v 34. minutě Svozil, který z pravé strany poslal z přímého kopu falšovaný míč na vzdálenější tyč, a obránce Jackl, jehož následnou hlavičku nemohl gólman Vršovic Maha chytit.

Domácí zlobili hlavně díky dlouhým autovým vhazováním Kejhy (dobře si na ně pamatujeme z časů Kejhova působení v Admiře). Na naší straně chytal výborně Žulevič. Vyhrát jsme mohli i 0:2, v posledních vteřinách ovšem domácí Maha vyrazil gólovou střelu Kasíka.

Branka: 34. Jackl.

ŽK: 63. Vágner, 66. Šimr, 90+4. Kejha – 31. Štochl, 76. Lupínek, 90+4. Michálek.

Rozhodčí: Gunitš – Opočenský, Šmakal.

Diváků: 50.

Admira B: Žulevič – Panýrek, Štochl, Jackl, Kvapil – Michálek, Jerhot, Svozil (55. Kasík), Lupínek – Ondrůšek (90+3. Beníšek), Teftag (71. Tůma).

Pro server www.fotbalpraha.cz hodnotil zápas náš trenér Tomáš Čedík takto: „„Přišlo mě, že první poločas byl fotbalový, hrál se fotbal na obě dvě strany. Byly i nějaké šance. Druhý poločas to bylo takové rozkouskované, často se střídalo, nakopávaly se dlouhé balony. Bylo hodně soubojů a z nich pramenilo hodně faulů. Na konci hodně vyhecovaný zápas rozhodl jediný gól, který dal pěkně hlavou Jackl. Bylo víc fotbalových akcí, které byly ke koukání. Domácí vyloženou šanci neměli. Byly tam nějaké závary a skrumáže před brankou. Měli hodně standardních situací a tím se dostávali do tlaku. Využívali i dlouhých autů Kejhy.”

Naši střelci

5 – Michálek (3 doma + 2 venku), Ondrůšek (5 doma + 0 venku)

4 – Jackl (2 doma + 2 venku)

3 – Šindelář (2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek (0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).

Ostatní výsledky a tabulka zde: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: Admira B – Přední Kopanina, přivítáme lídra přeboru, vysokého favorita, hraje se na Hovorčovické v neděli 25. října, výkop ve 14.30.