Přibrzdili jsme turnovskou kanonádu, vezeme aspoň bod FK Pěnčín-Turnov – FK Admira Praha 0:0, pok. kopy 4:2

Poslední výsledky soupeře v domácích utkáních varovaly. Trutnov odjel s debaklem 0:4, zvučnými jmény nabitý Suchdol prohrál v Turnově 0:2, Letohrad 0:3. Jeli jsme k Severočechům s respektem a ve „flikované sestavě“ – odvezli jsme si bod. Gól jsme sice nedostali, ale Pellegrini vychytal nulu. Bohužel, v penaltovém rozstřelu jsme dvakrát selhali – proměnili Mamurov a Komínek, nedali Macek a Jackl, který den předtím za béčko skóroval z penalty hned dvakrát. Na druhý bodík jsme tudíž nedosáhli… Velká škoda! V penaltách se nám moc nedaří. Rozstřel jsme zatím vyhráli jen dvakrát, už čtyřikrát jsme ho prohráli…

Trenér našeho týmu Jindřich Tichai zápas v Turnově viděl takto: „Na těžkém terénu jsme začali dobře, v prvních 25 minutách jsme ovládli hru a vytvořili si i šance. Střely Rybaříka a Macka byly nebezpečné, ale turnovský brankář si s nimi poradil. Domácí v prvním poločase hrozili převážně z brejkových situací a ty byly taky nebezpečné. Několikrát jsme zabránili šanci až na poslední chvíli a dvakrát vše hasil včasným vyběhnutím spolehlivý brankář Pellegrini. Ve 35. minutě si domácí vytvořili největší šanci zápasu, když po rychlém protiútoku se míč odrazil na penaltu k volnému hráči, ale ten netrefil ani branku.

Ve druhém poločase už jsme spíše pečlivě bránili a domácí krom závaru ze začátku poločasu po rohovém kopu neměli šanci, jen dvě střely ze střední vzdálenosti. Pokoušeli jsme se o rychlé protiútoky, ale vlastní nepřesností jsme se do vážnější šance už neprotlačili.

Nehrál se nějak pohledný zápas, a tak remíza po 90 minutách byla zasloužená. V zápase bylo hodně soubojů a nepřesností na obou stranách. Naši sestavu hodně poznamenaly absence několika hráčů (Martinic, Kolařík, Čmejla, Horák) a chyběli dlouhodobě zranění Vosický s Mošnou.“

Admira: Pellegrini – Herc (88. Stejskal), Komínek, Mamurov, Paťha – Zahálka, Majer, Kurek, Rybařík (Kavalír) – Macek, Zolotuchin (78. Jackl).

ŽK: 2:2

Rozhodčí: Novák – Vít, Krupa.

Diváků: 150

Zajímavost: Co by udělal aspoň jeden vstřelený gól…

Nechme stranou penaltové rozstřely. Doma jsme v řádné hrací době po 12. kole ještě neprohráli, máme bilanci 2-3-0 (Dvůr Králové 1:1, V. Mýto 1:0, Živanice 4:4, Jablonec 0:0, Nový Bor 5:3). Venku jsme pro změnu dosud nevyhráli a také jsme třikrát remizovali: 0-3-4 (Ústí 0:4, Suchdol 0:0, Jaroměř 1:1, Olympia HK 0:3, Litol 1:2, Trutnov 0:1, Turnov 0:0).

Kdybychom v Suchdole, Jaroměři, Trutnově a Turnově vstřelili gól a kdybychom v Litoli jeden přidali, měli bychom v tabulce nikoli stávajících 14 bodů, ale o 8 bodů víc a v tabulce bychom nebyli 13., nýbrž 6.!

Další utkání sehrajeme doma proti nováčkovi divize SK Semily. Hrát se bude v neděli 1. listopadu, výkop v 10.15.

Výsledky Semil doma: V. Mýto 0:2, Živanice 2:1, Jablonec 0:3, N. Bor 2:2 a výhra na penalty, Suchdol 0:2, K. Hora 1:2, Ústí 1:3.

A venku: Olympia 0:2, Litol 2:4, Trutnov 0:3, Turnov 0:1, Letohrad 2:3.

Náš soupeř venku zatím nebodoval. Rádi bychom tuto jeho sérii prodloužili.