Bojovností a vůlí jsme urvali tři důležité body venku ABC Braník – FK Admira Praha B 2:3 (2:1)

Na gólové šance vyhráli domácí, v první půli byli na vlastním trávníku lepší a mohli vést i výraznějším poměrem. Po dvaceti minutách šli do vedení. Dokázali jsme sice srovnat, ale do kabin dali druhý gól opět Braničtí.

Po změně stran jsme začali hrát po zemi, kombinačně a v závěru jsme nejen vyrovnali, ale nakonec jsme domácím sebrali všechny tři body.

Zajímavostí je fakt, že svůj první gól za Admiru vstřelil Jerhot, který se trefil přesně přes celou branku. Druhý gól Admiry vsítil Dominik Němec, který byl na hřišti přesně jedenáct minut, z dorážky. Skóroval v této sezoně taky poprvé. A jeho druhá přesná trefa z vápna k tyči znamenala vítěznou branku!

Trenér Admiry B Martin Frýdek to viděl takto: „Za vítězství jsme samozřejmě rádi. V první půli nám scházel pohyb, prohrávali jsme řadu osobních soubojů. Ve druhé se to zlepšilo ve všech směrech. Začali jsme kombinovat, dali jsme míč na zem a vyšla nám střídání. Bojovností a vůlí jsme výsledek otočili.“

Admira B: Hybeš – Tůma (68. D. Němec), Horák, Jackl, Kvapil (76. Káninský) – Michálek, Jerhot, Lupínek, Beníšek (59. Teftag) – Ondrůšek, Šindelář.

Branky: 20. Trávník, 44. Pechar – 37. Jerhot, 79. D. Němec, 84. D. Němec.

Rozhodčí: Hlavnička – Kučera, Kalcovský.

Diváci: 100

Naši střelci

6 – Jackl (4 doma + 2 venku), Ondrůšek (6 doma + 0 venku)

5 – Michálek (3 doma + 2 venku),

3 – Šindelář (2 doma + 1 venku)

2 – D. Němec (0 doma + 2 venku)

1 – Jerhot, Lupínek (oba 0 doma + 1 venku), Kasík, L. Němec (oba 1 doma + 0 venku).

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: Admira B – FC Zličín, sobota 7. 11., výkop 14.00. Pozor! Nehraje se v Hovorčovické ulici, ale na domácím stadionu!