Pět posledních zápasů bez porážky. A rázem jsme desátí!

*Poslední porážku v řádné hrací době jsme utrpěli v 10. kole na hřišti Trutnova poměrem 1:0. Z našeho pohledu to nebyla prohra zasloužená, víc by zápasu slušela plichta, ale co se dalo dělat, branku jsme nevstřelili.

*Pak ale přišla série pěti utkání bez porážky (nepočítáme penaltový rozstřel). Nový Bor jsme vyprovodili hokejovým skóre 5:3. V Turnově, přes nevalný výkon, jsme remizovali 0:0. Doma jsme také remizovali, tentokrát se Semily 1:1. A pak dvě výhry – v Kutné Hoře 1:0 a doma nad Letohradem 4:1.

*Tahle série nás katapultovala o tři místa nahoru. Přezimujeme na 10. pozici s vědomím, že na jaře hrajeme osmkrát doma a jen sedmkrát venku. „Zimní spánek“ bude přece jen klidnější, než jak se to jevilo ještě před pěti týdny.

*A ještě zajímavost. Pouze lídr tabulky Olympia HK, druhé Živanice a sedmý Suchdol mají lepší defenzivu než Admira.

*Pokud jde ovšem o ofenzivu, pak lepší než Admira je na podzim celý tucet mužstev. Méně branek než my vstřelily jen Litol, Jaroměř a Semily, největší kandidáti sestupu.

*Jsme „králem remíz“, plichtili jsme sedmkrát. Přiblížily se nám pouze Nový Bor a Dvůr Králové s pěti remízami.

*Opět skvěle fandili naši OLD BOY´Z. Déšť, nedéšť, věrně zaujali své pozice v sektoru naproti hlavní tribuně a byli po celý zápas slyšet! Zde citát z referátu serveru www.fotbalunas.cz : „Zápas se odehrál na těžkém terénu, za neustálého povzbuzování domácích příznivců. Po tomto zápase se Admira dostala před Letohrad a neztratila tak kontakt se středem tabulky. Letohrad klesl pod Admiru.“

Podrobnosti v rubrice A-mužstvo

*Tři hodně důležité body ze Stodůlek

*Stodůlky – Admira B 0:3

*Branky: Ondrůšek 2, Michálek

*Podzim 2015 zakončíme doma se Střešovicemi

Více v rubrice B-mužstvo

*U19 – těsná prohra na Dukle 1:2

*U15 – hladká výhra nad Duklou 3:0