Sraz admirácké staré gardy

Tradiční předvánoční setkání admirácké staré gardy se uskutečnilo v pátek 4. prosince. Příjemným místem setkání byla už takřka tradičně kobyliská restaurace U Hofmanů, jejímuž vedení admiráci touto cestou děkují. Poděkování patří i Františku Demlovi za podporu setkání včetně osobní účasti.
Všechny zúčastněné přivítal organizátor Pavel Křeček. Připomněl památku těch, kteří se ještě donedávna těchto setkání také zúčastňovali a kteří už hrají svůj milovaný fotbal na nebeském hřišti. Zdůraznil, že stabilní účastník předvánočních setkání Josef Vavruška letos působí ve funkci sekretáře FK Admira Praha už přesně půl století – padesát let. Účastníci tento fakt ocenili spontánním potleskem.
Mezi přítomnými bylo k vidění několik známých tváří. Například Robert Segmüller, bývalý kanonýr Admiry, ale hlavně ligové Slavie, Jaroslav Marek, který z Admiry odešel hrát do vršovických Bohemians, Jaroslav Nebeský, jenž kromě Admiry oblékal i dres Hradce Králové, známý trenér seniorského i mládežnického fotbalu Miroslav Starý a další.
Přišli i pozvaní exligoví matadoři, kteří sice za Admiru nehráli, ale mají k ní dodnes blízko. Bývalý slávista Dušan Herda a někdejší sparťané Pavel Stratil či Milan Vdovjak.
Co dlouholeté admiráky těší, jsou výsledky současné klubové mládeže. A pokud jde o divizní A-tým, ten by na jaře rádi viděli v tabulce o něco výše, než na současném 10. místě.

-api-