Admiráci, podpořme Zahyho!

Na adrese fotbalového portálu Fotbal u nás http://fotbalunas.cz/sestava-kola/2531/sestava-podzimu-divize-c-2015-2016/ probíhá hlasování fanoušků o nejlepšího hráče Divize C na podzim 2015. Na zatím vedoucí dvojici Šťastný (Trutnov, 33 procent) a Vaňous (Ústí nad Orlicí, 31 procent) asi mít náš Štěpán Zahálka nebude. V těch dvou městech se asi hlasuje masově. 🙂
Náš Zahálka je zatím čtvrtý s 8 procenty hlasů. Ale třetí místo je na dosah! To momentálně drží Klapka z Olympie HK s 10 procenty.
Zapojme se do hlasování a posuňme společně Zahyho na třetí pozici! Ať se o Admiře i ve východních Čechách víc ví!

-api-

„Dokopná“ ukončila admirácký rok 2015

Už tradiční „dokopná“, tedy společné posezení funkcionářů a dobrovolných pracovníků, kteří pro Admiru během roku pracují na různých místech, se uskutečnila 16. prosince 2015. Potěšil fakt, že se zúčastnilo i šest žen!
Škoda že nemohl přijít Michal Jalovec, ten bohužel kroutil volantem autobusu na noční směně. A tak mu přítomní věnovali aspoň vzpomínku na dálku.
Pohoštění bylo výborné, pivko dobře chlazené, nálada dobrá. Uskutečnil se i už tradiční zábavný kvíz, tentokrát z historie našeho klubu. Klobouk dolů před Jitkou Lapkovou, která se do soutěže zapojila jako jediná žena!
Do finále se probojovali Láďa Čadský a Michal Matouš, přičemž „rozstřel“ o první místo vyhrál hned první otázkou a správnou odpovědí Láďa. Loňský vítěz Martin Bedrlík tentokrát skončil pátý.
V závěru si všichni přítomní popřáli krásné Vánoce, dobrý nový rok 2016, hodně zdraví a radosti s admiráckým fotbalem.

-api-