Sobota: Byli jsme jasně lepší, škoda inkasovaných branek FK Admira Praha – SK Úvaly 5:2 (4:2)

Admira: Jakimeczko (46. Žulevič), Majer, Komínek, Martinic, Paťha, Zahálka, Mošna, Šmidrkal (67. Panýrek), Šimek (46. Michálek), Zolotuchin (46. Špaček), Nádeníček (46. Vachoušek)

Naše branky: Zolotuchin, Šmidrkal, vlastní, Nádeníček, Vachoušek.

Hráno v Nehvizdech.

„V zápase jsme soupeře přehráli a po celý zápas jsme dominovali. Vytvořili jsme si spoustu dalších šancí. Jen mě mrzí dvě inkasované branky po naší nedůslednosti a nepozornosti,“ zhodnotil utkání náš trenér Jindřich Tichai.

Neděle: Cenná remíza s účastníkem ČFL
Loko Vltavín – Admira 1:1 (0:0)

V týmu soupeře, nově vedeném naším nedávným trenérem A-dorostu Martinem Frýdkem, jsme viděli mj. Roberta Turáka, který u nás na jaře hostoval.

Admira: Žulevič, Mamurov, Horák, Jackl, Fric, Zábrodský, Hochman (46. Slaijs), Panýrek (46. Rothe), Stejskal (46. Šimek), Novák, Vachoušek (46. Pavlata).

Naše branka: Šimek

„Vyrovnaný zápas, ve kterém Loko byla lepší na šance hlavně v druhém poločase a zaslouženě vyrovnala. My jsme se dostali do vedení po Šimkově střele z úhlu. Nastoupili jsme v novém složení oproti sobotě a odehráli jsme velmi dobré a běhavé utkání. Hlavně obrana dirigovaná Jacklem a Horákem fungovala dobře a svými výkony mě potěšilo několik mladých hráčů,“ konstatoval trenér Tichai.

S Motorletem ve středu v Chotči

Ve středu 20. 7. sehrajeme další přípravný zápas, a to s divizním Motorletem, s nímž se potkáme i v mistrovské soutěži. Hraje se v Chotči (mezi Třebotovem a Zbuzany), výkop 18.00.