Tesařův tým nám oplatil jarní porážku Admira B – SK Třeboradice 0:2 (0:1)

Na jaře jsme na UMT Meteoru Třeboradice zaskočili nečekanou výhrou v poměru 3:2. Tentokrát nám tým našeho někdejšího trenéra Jiřího Tesaře, jeden z horkých favoritů Pražského přeboru posílený o několik hráčů zrušené střížkovské Bohemky, porážku na přírodní trávě v Hovorčovické ulici oplatil. Oba góly padly vždy v závěru poločasu. Ve 45. minutě se trefil po zaváhání naší defenzivy Kadlec, v nastavené 92. minutě pečetil výhru hostí z brejku Jedlička.

Admira B: bHybeš – Jerhot, Lupínek, Ondrůšek, D. Němec (46. Vachoušek), Beníšek, Jackl, Šindelář, Fric, Štefan, Kvapil (85. Panýrek).

Zápas řídil rozhodčí Polena.

Trenér Admiry B Tomáš Čedík nám po utkání řekl: „V první půli jsme byli nervózní, Třeboradice byly kombinačně lepší. Nepochopitelně jsme si nechali dát gól do šatny, stoper nesmí ve vlastním vápně s míčem zaváhat, i kdyby ho měl kopnout za plot. To bohužel rozhodlo. Ve druhé půli už jsme byli lepší my, v posledních pětadvaceti minutách jsme silného soupeře zatlačili, měli jsme víc šancí, rohů. Ale jak to bývá, v závěru jsme otevřeli hru a soupeř do rozhozené obrany z vypíchnutého míče podnikl brejk, který zakončil gólově na 0:2. Třeboradice jsou velice silné, posílili je někteří hráči ze Střížkova. My jsme nehráli špatně, od nás to byl dobrý výkon, kluci to odmakali. Naše prohra byla možná i trochu nespravedlivá. A tak musíme vyhrát příště na Zbraslavi.“