První letošní bod zvenčí, přitom bylo na tři SK Union Vršovice – FK Admira Praha B 1:1 (0:0)

Z Vršovic jsme přivezli bod, první venkovní v letošní podzimní sezoně. Skóre otevřel v 67. minutě z dorážky před brankou Lupínek. Byla to jeho první letošní podzimní branka. Bohužel, už za minutu jsme dopřáli domácím vyrovnání. Nekoncentrovaná obrana nechala střílet vršovického hráče, ten trefil břevno a z dorážky nekrytý Tomaides srovnal na 1:1. V závěru neukočíroval Jerhot nervy, dvakrát „žlutě“ fauloval a musel předčasně pod sprchy. Za této situace jsme bod nakonec brali.

Branky: 68. Tomaides – 67. Lupínek.

Admira B: Zima – Horák, Lupínek, Kvapil, Fric – Štefan (75. Beníšek), Hochman (69. Šimek), Stejskal – Ondrůšek, Jerhot – Šindelář (90. Paizullaev).

Trenér Admiry B Tomáš Čedík zápas zhodnotil takto: „Ve Vršovicích jsme podali výborný výkon, až na proměňování šancí. Jediný vstřelený gól je málo. Škoda nesoustředěnosti obrany hned po našem gólu, kdy jsme dovolili domácím obratem vyrovnat. Chybou byly dva zákroky Jerhota v závěru, oba za žlutou kartu, a tudíž vyloučení. Stručně řečeno, před zápasem bychom bod brali. Po zápase musím říct, že vzhledem k odvedenému výkonu je remíza trochu málo.“

Rozhodčí: Gotthard – Šaróka, Klička

ŽK: 1:5 (v našem týmu Jerhot 2x, Lupínek, Ondrůšek, Štefan)

ČK: 0:1 (Jerhot)

Přihlíželo 60 diváků.

Naši střelci

3 – Jerhot (1 doma + 2 venku), Šindelář a Vachoušek (oba 2 doma + 1 venku)

1 – Lupínek, Pavlata, Emoshkin (všichni 0 doma + 1 venku), Šmidrkal, Štefan, Hochman, Ondrůšek (všichni 1 doma + 0 venku)

Ostatní výsledky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=10836

Další utkání: Admira B – Dukla Jižní Město, neděle 16. října, výkop v 15 hodin.