První půle: takhle by to mělo vypadat! Admira – Sokol Libiš 5:1 (4:0)

V prvním utkání skupiny o 7. až 10. místo na UMT Meteoru jsme jasně přehráli divizní Středočechy z Mělnicka. Do utkání jsme vlítli jako raketa, byli jsme běhavější, důraznější, už ve 12. minutě jsme vedli 2:0 a do přestávky jsme přidali další dva góly.

Soupeř ve druhé půli svou hru proti naší pozměněné sestavě zlepšil a snížil na 4:1. Poslední slovo jsme ovšem měli my a výhru jsme navýšili na konečný čtyřbrankový rozdíl.

Výsledek rozhodně nepřeceňujeme, vždyť Libiš v Memoriálu Jiřího Kolína doposud uhrála jen tři body.

Velkou mizérií je zranění Honzy Martinice, který po tvrdém, ale férovém souboji odkulhal s bolestivou grimasou ze hřiště. Na lékařskou zprávu bude trenér Jindřich Tichai čekat velmi netrpělivě. Tady je jeho hodnocení utkání na videozáznamu:

Branky: 8. Nádeníček obstřelil gólmana – 1:0, 12. Šmidrkal z dálky – 2:0, 29. Zahálka po narážečce s Nádeníčkem – 3:0, 43. Paťha prostřelil gólmana po přistrčení Majera – 4:0, 71. zaváhání Šimka využil libišský hráč a utěšenou střelou k tyči korigoval – 4:1, 77. Nádeníček vymetl šibenici – 5:1.

Rozhodčí: Hanousek.

Admira – 1. půle: Víšek – Horák, Komínek, Martinic, Paťha – Šimek, Zahálka, Mošna, Šmidrkal, Majer – Nádeníček.

Admira – 2. půle: Žulevič – Majer, Komínek, Jackl, Paťha – Michálek, Martinic, Šmidrkal, Ondrůšek, Zolotuchin – Nádeníček.

Hodnocení trenéra Jindřich Tichaie zde:

Za týden změříme už podruhé síly s Třeboradicemi (sobota 25. 2., výkop v 9.00). V základní skupině jsme je porazili 3:0.

Podrobnosti z Memoriálu Jiřího Kolína na adrese: www.fotbalpraha.cz .