Očekávané derby jsme vyhráli – aspoň na penalty SK Aritma Praha – FK Admira Praha 0:0, PK 2:4

Do Vokovic jsme v prvním jarním kole jeli pro tři body. Hrálo se na dobře připraveném trávníku, za což patří domácím slova uznání.

Přivezli jsme jen dva body, i když jsme sedmdesát minut hráli přesilovku deset na devět. Bohužel, aspoň v jediný gól jsme ji ale přetavit nesvedli…

Co se odehrálo v první dvacetiminutovce? V 11. minutě zřejmě fauloval ve vápně domácí Kozel Michálka. Penalta se ale nepískala. Kozel vzápětí udeřil Michálka hlavou do nosu a okamžitě se sám zhroutil na trávník. Rozhodčí Ulrich pak oba vyloučil pro hrubé nesportovní chování. Ve 20. minutě fauloval vokovický Modr Zahálku a šel také do sprch, a to za surový zákrok v nepřerušené hře.

Pravda je, že Aritma se semkla a hrála pak dobře. A tak jsme po neplodné převaze museli vzít zavděk aspoň výhrou 4:2 na penalty. Domácí jednou přestřelili břevno, jednou trefili tyč. Naši Zahálka, Komínek, Paťha i Šimek stříleli přesně a nedali gólmanovi Aritmy Starečkovi šanci vyniknout.

Trenér Jindřich Tichai po utkání nijak nezářil spokojeností, videozáznam zde:

Admira: Víšek – Herc, Komínek, Vosický (62. Šimek), Paťha – Majer (68. Zolotuchin), Mošna (71. Šmidrkal), Horák, Zahálka – Nádeníček, Michálek.

ŽK: Ambrus – Vosický, Horák, Paťha, Šimek

ČK: Kozel, diváků Modr – Michálek

Rozhodčí: Ulrich – Trska, Švorc

Přihlíželo 188 diváků.

Foto a video: Michal Jalovec

Výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&typ=1&pozice1=5

Příští utkání: Admira – Klatovy, neděle 19. března, výkop tradičně v 10.15