Po dvou vítězstvích jsme padli na půdě lídra FK Motorlet Praha B – FK Admira Praha B 3:0 (2:0)

První jarní porážka. Třeboradice jsme na UMT překvapivě skolili 5:4, Zbraslav 4:2, ale vedoucímu týmu tabulky jsme na jeho UMT gól dát nedokázali. Domácí tak hladkou výhrou potvrdili svém první místo v tabulce.

Admira B: Hybeš – Beníšek, Lupínek, Štochl, Fric (72. Obukhov) – Štefan – Morgernstern (63. Ponomarenko), Šindelář, Slabý (46. Paizullaev), Chyba – Vachoušek.

Hodnocení trenéra Františka Peřiny:

Utkání bylo ovlivněno složením obou týmů. První tým našeho soupeře odehrál zápas v sobotu, zatímco naše áčko hrálo současně s námi. Navíc dorost hrál v neděli dopoledne své důležité utkání a my jsme se museli spolehnout pouze na náš kádr, ještě navíc oslabený zraněními. Tím největším problémem byla absence Jerhota, který jedním z našich klíčových hráčů.

Od začátku utkání byl pro nás soupeř nebezpečný, byl lepší ve všech činnostech a problémy nám dělala především jeho velmi rychlá přechodová fáze. Ve středu hřiště byla znát absence Lupínka, jehož jsem musel obětovat na post stopera, kterého však odehrál velmi dobře. Stejně tak výborný výkon odvedl v defenzivě Jakub Štefan. Věděl jsem, že se soupeřem nemůžeme hrát otevřený fotbal, ale chtěli jsme z hlubšího bloku podnikat rychlé protiútoky. Ojediněle se nám to dařilo, ale finální fáze nebyla natolik kvalitní, abychom soupeře vážněji ohrozili. Přesto bych chtěl ještě vyzdvihnout výkon Vachouška, který na hrotu podstoupil mnoho soubojů a byl v nich úspěšný. My jsme ho však tentokrát nestačili včas doplňovat a využít některou z těchto možností.

Celkově je potřeba říci, že soupeř byl velmi dobrý, byl lepší po celou dobu utkání a vytvořil si další brankové příležitosti, které neproměnil, a my tak musíme výsledek brát za lichotivý.

Nebývá to po prohře 0:3 obvyklé, ale přes ni bych chtěl mým hráčům poděkovat především za přístup k utkání až do poslední minuty.

Branky: 15. Čácha, 33. Hájek, 49. Měska.

Rozhodčí: Nykl – Maiello, Hradil.

Diváků: 50

Výsldky a tabulka:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&kraj=1&typ=1&pozice1=1

Příští utkání: Čafc – Admira B, sobota 1. 4., 10.15