Z Rokycan jen hubený bodík… Rokycany – Admira 2:2 (1:1), PK 4:2

Na západě Čech na sebe narazily dva týmy, které postihla jarní mizérie. Domácí po zimní pauze vůbec nebodovali, Admira uhrála chudičké dva bodíky. Ačkoli jsme v průběhu mače vedli, vedení jsme proti bojovnému soupeři neudrželi. Po plichtě 2:2 jsme podlehli na penalty, což je disciplína, která nám jinak spíše přináší bonusový bodík navíc. Rokycany tak poprvé na jaře urvaly dva body, my jediný. Pár vteřin před koncem ještě ke všemu viděl Mošna po druhé ŽK kartu červenou, a to za kritiku pomezního sudího.

Nedaří se, nedaří…

Branky: 16. Černý, 70. Grambal – 22. Horák, 55. Michálek.

Rozhodčí: Babka.

ŽK: 1:1.

ČK: 0:1 (90. Mošna).

Diváci: 200.

Admira: Víšek – Herc, Horák, Jackl, Majer (46. Zolotuchin), Zahálka, Šmidrkal (67. Mošna), Šimek, Paťha, Kurek, Michálek.

Trenér Admiry Jindřich Tichai viděl utkání takto: „Zápas jsme začali aktivně a lépe než domácí, ale obrovskou chybou při rozehrávce jsme dali soupeři šanci a ten se dostal střelou z vápna do vedení 1:0. Po rohovém kopu Zahálky jsme vyrovnali Horákem a v 55. minutě, po dalším centru Zahálky, nás tentokrát ze hry – opět hlavou – Michálek poslal do vedení. Domácí srovnali čtvrt hodiny před koncem po odraženém míči střelou zpoza vápna. I přes další šance na obou stranách už branky nepadly a šlo se do penalt, které lépe zvládli domácí.“

  • Výsledky a tabulka zde:
  • http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&typ=1&pozice1=5
Naši střelci:

12 – Nádeníček (6 doma + 6 venku)

5 – Mošna (1 + 4)

3 – Zolotuchin, Michálek (oba 2 + 1)

2 – Majer, Paťha (oba 1 + 1), Zahálka (2 + 0)

1 – Horák, Šmidrkal (oba 0 + 1), Komínek (1 + 0)

1 vlastní gól si vstřelily Sedlčany

Příští utkání: Admira – Karlovy Vary, neděle 9. 4. v 10.15 hodin