Rozlučka v restauraci Admira

Po skončení pátečního divizního utkání Admira – Dobříš se zhruba v 19.30 uskuteční rozlučka A-týmu se sezónou. Šéf restaurace Admira na stadionu, kde se rozlučka koná, pan Michal Bernášek, věnuje jako cenu nejlepšímu střelci skončené Divize A občerstvení, a to pro celý tým. Současně obdrží střelec A-týmu s nejpřesnější muškou tradiční finanční prémii, kterou už od roku 2002 věnuje tiskový mluvčí FK Admira pan Aleš Pivoda.
Účast fanoušků a příznivců našeho týmu je vítána!

Dorost U19 v přeboru Prahy kraloval

Vloni naši dorostenci U19 nevídaně sestoupili z 5. místa od konce (!) z ČLD, a to administrativně. Místo původně stanovené baráže, která se nakonec nehrála, totiž rozhodla ŘKČ FAČR, že se udržíme, nebo sestoupíme na základě baráže o 1. ligu. V té prohrál český Liberec se slezským Hlučínem po výsledcích 1:4, 3:1. Neměli jsme svůj osud ve svých rukou, byli jsme tudíž závislí na úspěchu či neúspěchu Liberce. A když Severočeši padli, „vytlačili“ Admiru z ČLD do Pražského přeboru..
Ten jsme teď s přehledem vyhráli před Vyšehradem o 6 bodů, když ještě 7 kol před koncem tabulku vedl o bod náš největší konkurent. Pak ale začali šemíci ztrácet, kdežto Admira jela jako namazaný stroj a kosila všechny soupeře!
Tým, který od startu ročníku dvakrát prohrál a nepůsobil dojmem favorita přeboru, převzal 30. 10. 2016 trenér Miroslav Jíra. A za jeho působení Admira U19 skoro neuvěřitelně 15x vyhrála, 1x remizovala a ani jednou nenašla přemožitele! V posledním kole, kdy šlo už jen o čest a dobré jméno klubu, Jírův tým taky vyhrál, a to 2:1 nad béčkem Motorletu.
Navíc se někteří hráči U19 už objevují i v sestavě A-týmu či B-týmu dospělých.
Náš A-dorost se tedy po roce vrátil do České ligy, kde ho čekají béčka Pardubic, Hradce Králové, Teplic, Mladé Boleslavi, Sparty a dalšími soupeři tu budou Ústí nad Labem, Most, Liberec, Jablonec, Olympia HK, Dukla, Chrudim, Čáslav a Varnsdorf.
Tak kluci, hodně štěstí v ligové společnosti!
-api-