František Peřina: Měli jsme na víc, než na 10. místo

Trenére, měl tým, který vedeš, ještě na víc, než dosáhl?

B-tým dospělých v Pražském přeboru měl rozhodně na lepší, než konečné desáté místo v tabulce. Nemůžu hodnotit podzimní část, kdy jsem u týmu nebyl, ale katastrofální začátek, 5 kol bez bodu, a další podzimní výsledky měly na celkový výsledek velký vliv. Přesto jsme zlepšenými výkony a především výsledky na jaře dosáhli i pro mě osobně nečekaného výsledku, kdy jsme byli prakticky po 22. kole zachráněni. Velmi mě mrzí ztráty ve všech remízových zápasech, kdy jsme v každém jednom byli lepší a zahodili obrovské množství šancí. Kdybychom jen 20% z nich využili, a to bylo velmi reálné, znamenalo by to o osm bodů více a v konečné tabulce 5. místo. Ale na kdyby se nehraje…

Co ti scházelo ke spokojenosti se skončenou sezónou?

Ke spokojenosti v uplynulé sezoně mi scházelo právě těch 8 ztracených bodů, méně zraněných hráčů a především daleko větší tréninková účast.

Nejpovedenější zápas?

Nejpovedenější zápas byl určitě s Třeboradicemi a myslím, že i s Kralovicemi.

Největší propadák?

Za největší zklamání naopak považuji posledních 20 min. v Měcholupech a poslední zápas s Uhelnými sklady.

Největší překvapení sezóny?

Největším překvapením pro mě je prvenství Motorletu B na úkor Třeboradic.

Jak hodnotíš práci svých spolupracovníků v realizačním týmu?

Jediným a skvělým členem realizačního týmu byl Míra Petrů, který mi byl velkou oporou, mentorem a duší celého týmu. Ještě jednou mu moc děkuji.

Kdy odstartuje letní příprava a jak by měla vypadat?

Letní příprava začíná 12. 7. a bude zaměřena především na herní souhru a zapracování nových hráčů do systému a způsobu hry.