Kdo z Admiry odchází a které nové tváře v Kobylisích uvidíme? To jsou týden před zahájením letní přípravy A-mužstva dvě otázky pro sekretáře klubu Jardu Moudrého.
„V Admiře skončili Bohumil Nádeníček, a jak už jsme na webu uvedli, také trojice Petr Jackl, Jan Ondrůšek a Michal Jerhot. Novými hráči, kteří už jsou v našem klubu zaregistrováni, budou známý a zkušený internacionál Petr Mikolanda, který naposledy působil v Semicích, Timothy Pelikán, který přichází z Hořovicka, kde hrál ČFL, a z Motorletu se k nám přesunuje Martin Čácha. Několik dalších fotbalistů je ještě v jednání. Proto není namístě zveřejňovat nějaká jména.
“ P.S. Podle informace od trenéra A-týmu Jindry Tichaie by měl do přípravy s mužstvem naskočit ještě Jakub Štefan z přeborového béčka.
-api-