Taky béčko zahájilo letní přípravu

B-muži Admiry zahájili letní přípravu na sezonu 2017/18 na hlavním stadionu v Kobylisích ve středu,12.7.2017. Na prvním tréninku se hlásilo celkem 16 hráčů, ostatní, omluvení hráči a také gólmani se připojí v týdnu od 17.7.
Kádr B-mužstva projde před novou nadcházející sezónou celkem zásadní proměnou, která souvisí také s letními změnami u A-mužstva. Na konkrétní jména hráčských změn je ještě velmi brzy, ale jisté je, že prioritou B-mužstva v Pražském přeboru bude zapracování co nejvíce mladých hráčů, kteří se posunuli z naší loni úspěšné U19 do mužů, anebo přijdou z jiných oddílů. Jedná se o hráče do 23 let. Samozřejmě, že se tým bude opírat o kostru vytvořenou ze starších a zkušených hráčů, jejichž počet však bude nižší než v sezóně minulé. Současně se budeme snažit o ještě větší efektivitu při herním vytěžování hráčů A-týmu.
Příprava bude probíhat na stadionu v Hovorčovické ulici a v plánu je 5 přípravných utkání. To první sehraje náš B-tým již tuto středu 19.7. v 18.00 na Hovorčovické, kde naším soupeřem bude exdivizní Přední Kopanina.