Informace pro návštěvníky našeho stadionu

V současné době cca do dne 1.9.2017 probíhají v těsné blízkosti našeho stadionu výkopové práce týkající se výměny teplovodního vedení a rekonstrukce tramvajové tratě v ulici Klapkova. Pro pěší návštěvníky doporučujeme cestu od stanice metra C Kobylisy parkem kolem Katastrálního úřadu ulicí Na pecích. Pak po cca 400 metrech dojdete pohodlně ke stadionu. Nebo jeďte od metra jednu stanici autobusem číslo 145, 162 nebo 169 do stanice Sídliště Kobylisy a pak přes park, ulicí Sedleckou a po cca 250 metrech jste u stadionu.
Motoristům je ke stadionu přístup pouze jedním směrem, a to od Kobyliského náměstí ulicí Horňáteckou směrem na Chabry. Za autobusovou stanicí Sídliště Kobylisy cca po 200 metrech odbočte druhou ulicí vpravo do ulice Předbořská a pak hned opět vpravo ulici Chaberskou a jste u stadionu, kde je dostatek míst k zaparkování.
Věříme, že vás tyto komplikace neodradí od návštěvy u nás. Těšíme se spolu s vámi na první mistrovské divizní utkání v neděli dne 13.8. od 10:15 hodin s atraktivním soupeřem, nováčkem Fortuna divize ze Zbuzan, v jehož týmu hraje řada známých bývalých internacionálů.
FK Admira Praha

*Dvě sobotní výhry venku

*A-tým zdolal divizní Kladno 3:2

*B-tým přehrál středočeské Krhanice 5:0

Více v příslušných sekcích

Tímto autobusem vozí v zaměstnání náš admirácký kamarád Michal Jalovec denně desítky Japonců a Jihokorejců do Českého Krumlova. Většina z nich, jak je známe, si dělá všemožná selfíčka včetně dopravního prostředku, kterým cestují. Stoupnou si před autobus a fotí a fotí a fotí… Takže naše klubová vlajka, kterou Michal vozí hrdě za čelním sklem, se tímto způsobem dostává do japonských a korejských rodin. Vidí ji spousta lidiček v Zemi vycházejícího slunce i v Zemi jitřní svěžesti, jak se těmto zemím poeticky říká. Admiře zdar – i v daleké Asii…