Teď už je vážně čas něco s tím dělat! Admira B – ČAFC Praha 0:1 (0:0)

Ani ve druhém domácí utkání po sobě, tentokrát už na Hovorčovické, jsme nedokázali bodovat. Prohráli jsme s Čafkou a ta nám – jistě ráda – přepustila úplné dno tabulky…

V první půli jsme byli s několika posilami z A-kádru o fous lepší, ale – bohužel opět evergreen – neproměnili jsme šance, které přišly. A když už jsme dali gól Šmidrkalem z přímého kopu, chybně zdvižený praporek pomezního Tereby signalizující neexistující ofsajd nás o branku obral.

Budiž ale řečeno, že střelecké příležitosti měli i hosté. Taky neuspěli.

Ve druhé půli jako by nám došla šťáva, bez zraněného Šmidrkala jsme už nedokázali Čafku přehrávat. Naopak, bojující hosté zahráli dobrý fotbal, nastřelili břevno a podařilo se jim po centru od rohového praporku v 69. minutě hlavičkou Kaliby mač rozhodnout. Na tuto trefu už jsme nenašli odpověď.

Teď nás čeká sousedské derby v Ďáblicích, které bude mít nepochybně dost pikantní příchuť. Tam už musíme zabrat, jinak začne být zle. Ostatně, říká se přece, že favorit v derby zpravidla nevyhrává…

Admira B: Cingel – Pergl, Komínek, Pelikán, Hájek (80. Šálek) – Šmidrkal – Štefan (69. Klimt), Cejnar (46. Beníšek) – Lupínek, Martinic – Vachoušek (66. Másílko).

ŽK: 2:3

Diváci: 80

Rozhodčí: Stěhule – Tereba, Novotný

Naši střelci

1 – Štefan, Šindelář (oba 0 doma + 1 venku), Cejnar (1 + 0)

Ostatní výsledky a tabulka zde:http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=12129

Příští mač: SK Ďáblice – Admira B, neděle 10. 9., výkop 17.00.